سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماسینمای جهان

مایکل کیتون در نقش The Vulture به دنباله مرد عنکبوتی باز می‌گردد

170710-madison-spiderman-villian-tease_tdk9hk-660x330

به دنبال خبر امروز صبح مبنی بر پیوستن جیک جیلنهال برای بازی در نقش ابر تبهکاری به نام میستریو در دنباله جدید مارول، Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه)، ورایتی اعلام کرده که مایکل کیتون (Michael Keaton) نقش خود، The Vulture، را در این دنباله بازی می‌کند. آیا این به معنی جمع شدن The Sinister Six روی پرده سینما است؟ در این خبر ورایتی آمده که مارول در حال تست گرفتن از بازیگران زن ۲۰ ساله برای بازی در نقش اصلی زن است. در ادامه خبر با نسیم ورد همراه باشید.

در صحنه آخر مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه دیدیم که آدریان تومز با بازی کیتون در زندان با مک مورگان ملاقات کرد که گفت چند نفری را بیرون زندان می‌شناسد که دوست دارند مرد عنکبوتی را ملاقات کنند. با اینکه تومز حاضر نشد هویت پیتر پارکر را افشا کند، نشان داد که به او علاقه دارد یا احتمالا می‌خواهد او را برای خود داشته باشد.

مدیر استودیو مارول، کوین فایگی، قبلا اعلام کرده بود که دنباله بازگشت به خانه پیتر پارکر را به خارج از نیویورک می‌برد تا ماجراجویی اروپایی در لندن داشته باشد که ماجرای بعدی انتقام‌جویان: جنگ ابدیت و انتقام‌جویان ۴ است.

نویسندگان بازگشت به خانه، کریس مک‌کنا و اریک سامرز این دنباله را می‌نویسند و جان واتس برای کارگردانی فیلم بر می‌گردد.

قرار است دنباله مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه ۵ ژوئیه ۲۰۱۹ اکران شود و تام هالند اخیرا ساخت سری سوم آن را تایید کرده است. این دنباله پیتر پارکر را در سال آخر مدرسه علوم و تکنولوژی بعد از وقایع انتقام‌جویان: جنگ ابدیت و دنباله تابستان ۲۰۱۹ آن را نشان می‌دهد که هالند مرد عنکبوتی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا