سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیخبر های داغ

جنیفر لوپز فرزند الکس را باردار است؟

AAu8sDP

جنیفر لوپز از الکس رودریگز باردار است. ” OK ” فاش کرد، ممکن است یک J Rod، کوچک در راه باشد.  یک منبع افشا کرد، این زوج ” میخواهند کودکی را به خانواده خود اضافه کنند.”  لباس های گشاد و غیر معمولی که او می پوشد، تعجب آور است. این نشریه به طور ویژه عکسی از این خواننده در 11 ماه می منتشر کرد که یک ژاکت به تن دارد و با لباس ها و کیفش، شکم خود را پوشانده است.

یک منبع همچنین افزود: ” جنیفر هرگز مخالف بارداری به صورت طبیعی نبوده است، اما در سن او ( حدودا 49 سال )، مطمئن نبود که این

اتفاق بیوفتد ولی اگر این اتفاق رخ دهد آنها خیلی خوشحال خواهند شد. این خبرچی افزود: “مدت زیادی است که آنها منتظر این اتفاق هستند.” اگر این گفته لوپز درست باشد ( میخواهم فرزندان بیشتری داشته باشم )، عکسی که دو ماه پیش از وی منتشر شد نمیتواند مدرکی دال بر بارداری کنونی او باشد، در حقیقت از آنجا که او مخالف لباس های گشاد است، کمتر از دو هفته پیش با بیکینی دیده شد و روز گذشته با یک نیم تنه ورزشی بدن خود را به نمایش گذاشت. عکس های اخیری که از وی منتشر شده نشان میدهد که او مثل همیشه متناسب و خوش فرم است و به هیچ وجه شکم وی برآمده نیست.

وبسایت Gossip Cop، نیز این خبر را از طریق یکی از  آشنایان لوپز، بررسی کرد، او که نمیخواست اسمش فاش شود، گفت: بعید است جنیفر و رودریگز  در انتظار فرزندی باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا