سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماسینمای جهان

«جود لاو» اطلاعات جالبی در رابطه با فیلم شرلوک هلمز 3 منتشر کرد

در حالی که چندین سال تا اکران فیلم شرلوک هلمز 3 زمان باقی مانده، به تازگی جود لاو، یکی از بازیگران اصلی Sherlock Holmes 3 اطلاعات جدیدی را در رابطه با این فیلم منتشر کرده است.

Robert-Downey-Jr-and-Jude-Law-in-Sherlock-Holmes

جود لاو اولین اطلاعات از داستان فیلم شرلوک هلمز 3 را منتشر کرد. جود لاو در آینده با فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald و فیلم Captain Marvel روی پرده سینما حضور پیدا می کند. این بازیگر مطرح در دنیای هالیوود در سال 2009 در اولین فیلم شرلوک هلمز با رابرت داونی جونیور همبازی شد.

این فیلم در زمان اکران خود به فروش مناسبی دست پیدا کرد. این میزان فروش باعث تولید دنباله این فیلم در سال 2011 شد. 7 سال پس از اکران فیلم شرلوک هلمز 2، مراحل تولید فیلم شرلوک هلمز 3 آغاز می شود.

رابرت داونی جونیور و جود لاو در فیلم شرلوک هلمز 3 حضور خواهند داشت. در حال حاضر حضور گای ریچی به عنوان کارگردان این فیلم تایید نشده است. ریچی وظیفه کارگردانی دو قسمت قبلی این فیلم را بر عهده داشت.

sherlock-holmes

شرکت برادران وارنر اعلام کرده این فیلم در سال 2020 اکران می شود. تا به امروز اطلاعاتی در رابطه با فیلم نامه شرلوک هلمز 3 در اینترنت منتشر نشده بود، با این حال جود لاو در مصاحبه اخیر خود با EW اطلاعاتی را در رابطه با آن منتشر کرده است. جود لاو گفت:

امیدواریم داستان فیلم به جلو حرکت کند. در این فیلم دو شخصیت اصلی حضور دارند. این دو نفر مدت طولانی با یکدیگر ملاقات نداشتند و ما می خواهیم این واقعیت را به تصویر بکشیم.

ملاقات دوباره این دو شخصیت با یکدیگر می تواند داستان های جذاب جدیدی خلق کند. ایجاد وقفه 9 ساله میان قسمت های دوم و سوم فیلم Sherlock Holmes می تواند باعث افزایش جذابیت آن شود. قسمت دوم این فیلم در سال 2011 اکران شده است. انتظار می رود در آینده اطلاعات بیشتری از این فیلم به اینترنت راه پیدا کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا