سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیون

جین کراکوسکی در سریال Dickinson حضور خواهد داشت

جین کراکوسکی (Jane Krakowski) که در آثاری از جمله Rock 30 «راک سی» وThe Unbreakable Kimmy Schmidt «کیمی اشمیت شکست‌ناپذیر» حضور داشته، به پروژه‌ی کمدی جدید کمپانی اپل (Apple) با نام Dickinson «دیکینسون» اضافه شده است.

jane-krakowski-emotional-dead-father-dementia-battle-23-96

این سریال براساس زندگی امیلی دیکینسون، شاعر آمریکایی قرن ۱۸ام، ساخته شده و هیلی استایفلد (Hailee Steinfeld)، که به زودی در فیلم اختصاصی Bumblebee «بامبلبی» دیده خواهد شد، نقش این شخصیت را بازی می‌کند. جین کراکوسکی هم که پروژه‌های Henchmen «سرسپردگان» و The Willoughbys «ویلوبیز» را در پیش‌رو دارد، به عنوان مادر این شاعر ایفای نقش خواهد کرد. در این سریال شاهد دوران جوانی امیلی دیکینسون هستیم که مبارزات یک زن برای شنیده و دیده شدن را به تصویر می‌کشد.

سریال دیکینسون توسط آلنا اسمیت (Alena Smith) نوشته شده و دیوید گوردون گرین (David Gordon Green) به عنوان کارگردان حضور دارد و این دو همچنین وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی اجرایی سریال را هم به همراه مایکل شوگر (Michael Sugar)، اشلی زالتا (Ashley Zalta)، الکس گولدستون (Alex Goldstone) و دارلین هانت (Darlene Hunt) برعهده خواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا