سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار سینماسینمای ایران

تازه ترین خبرها از سریال «دیوار شیشه‌ای»

سریال «دیوار شیشه‌ای» به تهیه‌کنندگی علی اکبر تحویلیان و کارگردانی مشترک راما قویدل و نوید مهین دوست این روزها در حوالی میدان پونک سکانس‌های داخلی و خارجی را تصویربرداری می‌شود.

 

در حال حاضر قسمت 11 به کارگردانی راما قویدل در منطقه پونک و بلوار اشرفی اصفهانی ضبط می‌شود و بازیگرانی چون مهران نائل،‌ نگین معتضدی، حمید یزدانی، مهری آل آقا در این اپیزود بازی می‌کنند.

 

 

همچنین قسمت 12 این سریال به کارگردانی نوید مهین دوست در مرحله پیش تولید قرار دارد و هنوز بازیگری برای این قسمت انتخاب نشده است.

تدوین و صداگذاری نیز به صورت همزمان در حال انجام است و تاکنون حدود 8 قسمت از سریال «دیوار شیشه‌ای» به طور کامل تدوین شده است.

 

 

این سریال دو بازیگر ثابت و اصلی دارد، بازیگر زن اصلی فریماه ارباب است که به تازگی انتخاب شده است، اما هنوز بازیگر مرد اصلی «دیوار شیشه‌ای» انتخاب نشده است.

 «دیوار شیشه‌ای» علاوه بر ساختار اپیزودیک، قصه‌هایی پیوسته به یکدیگر نیز دارد که ضمن روایت یک داستان اصلی در هر قسمت داستان مستقلی را هم در بر می‌گیرد و به ارتباط بین افرادی می‌پردازد که از رسانه استفاده می‌کنند و به واسطه بهره بردن از رسانه‌های مختلف با دنیای بیرون و جهان پیرامونی خود در ارتباط هستند. این سریال در قالب برنامه‌ای روایت می‌شود که در هر قسمت افراد مختلفی با ماجراهای گوناگون و تجربه متفاوت از یکدیگر وارد آن می‌شوند و برای استمداد یا روشنگری جامعه به این قصه رفت‌و آمد دارند.

 

 

داستان ثابتی برای این سریال در نظر گرفته شده است که به حوادث و اتفاقات و مشکلات زندگی تهیه کننده این برنامه تلویزیونی با همسرش که او هم از عوامل تهیه برنامه است، می‌پردازد. همچنین قرار است تا بخشی از این سریال توسط قویدل و بخشی توسط مهین دوست و بخش‌هایی نیز توسط هر دوی این افراد کارگردانی شود.

به احتمال فراوان گروه تولید تا دی ماه سال جاری ضبط ادامه خواهد داشت. همچنین به دلیل ساختار اپیزودیک و سریالی این اثر بازیگرانی چون: شبنم قلی خانی، زهیر یاری، الهام جعفرنژاد، سیامک احصائی، روشنک عجمیان، هدایت هاشمی، سولماز غنی، علیرام نورائی، طوفان مهردادیان، مریم سرمدی و … تا به حال در این سریال حضور داشته‌اند.

 

 

مجموعه اپیزودیک «دیوار شیشه ای» به قلم محمد محمود سلطانی و روح الله صدیقی به سفارش مرکز گسترش فیلم نامه نویسی در 30 قسمت 45 دقیقه‌ای در مرحله نگارش قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا