سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیون

برنامه AMC برای ادامه دنیای سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) تا یک دهه آینده

321223

سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) محصول شبکه AMC یکی از پرطرفدارترین سریال های تلویزیون است، و در سال های گذشته به نوعی خیلی هم عالی بوده، و مدام در بین پربیننده ترین سریال های تلویزیون قرار می گرفته، آن هم با وجود اینکه از یک شبکه کابلی و پولی پخش می شده است. اما با شروع فصل ۷، جایی که بالاخره مشخص شد « Negan چه کسی را کشته؟»، کم کم ریتینگ سریال افت کرد، آن هم خیلی شدید. این لغزش ها در فصل ۸ هم ادامه داشت، که به بدترین ریتینگ سریال از فصل دوم تا آن زمان منجر شد، اما در فصل ۹ به نوعی قرار است سریال راه اندازی مجدد شود، و AMC هم قرار نیست به این زودی از این سریال دل بکند.

همان طور که چند ماه پیش در اینجا خبر دادیم اندرو لینکلن (Andrew Lincoln)، نقش اصلی سریال مردگان متحرک، در اولین قسمت های فصل نهم از این سریال جدا می شود. احتمال می رود Maggie با بازی لورن کوهن (Lauren Cohan) نیز در این فصل سریال را ترک کند، و همچنین فصل نهم مردگان متحرک شروع تازه ای با حضور یک شورانر جدید یعنی Angela Kang خواهد داشت. وقتی اعلام شد قرار است Kang سکان سریال را به دست بگیرد، مشخص شد که Scott Gimple که از فصل سوم تاکنون شورانر سریال بوده نیز مردگان متحرک را ترک نخواهد کرد، بلکه به عنوان ناظر «دنیای مردگان متحرک» در سریال حضور خواهد داشت.

the-walking-dead-season-8-finale

بنابراین به نظر می آید AMC برنامه های خیلی مهم و بزرگی برای این دنیای وحشتناک دارد، همان طور کهJosh Sapan رییس شبکه AMC طی یک کنفرانس خبری اعلام کرد که این شبکه قصد دارد دنیای مردگان متحرک را تا حداقل ۱۰ سال آینده ادامه دهد:

مردگان متحرک یک دنیاست… و ما برنامه ای برای اداره آن طی ۱۰ سال آینده داریم. این یک برنامه دقیق است تا به طرفداران این سریال بی احترامی نشود.

او سریال Fear of the Walking Dead را یک سریال در امتداد مردگان متحرک می داند. Fear of the Walking Dead هم در فصل گذشته از نظر ساختاری دچار تغییراتی شد، که در آن شاهد خروج بازیگران اصلی یعنی کیم دیکنز (Kim Dickens) و فرانک دیلین (Frank Dillane) بودیم. دیگر بازیگر نقش اصلی سریال، یعنی کلیف کرتیس (Cliff Curtis) نیز طی فصل قبلی آن را ترک کرد، اما همه‌ی این سه نفر طوری رفتار کردند که به نظر می آید از سریال بیرون انداخته شده اند. Fear of the Walking Dead الان یک سریال کاملا جدید و متفاوت است، که در آن فقط Alycia Debnam-Carey از بین بازیگران اصلی و سابق سریال حضور دارد.

هنوز مشخص نیست آیا اسپین‌آف دیگری از مردگان متحرک در حال ساخت است یا خیر، اما با توجه به اینکه مدیران شبکه امیدوارند این دنیا را تا سال ۲۰۲۸ ادامه دهند، احتمال این وجود دارد که یک داستان کاملا جدید در آینده درباره این دنیا ساخته شود. یا شاید هم مردگان متحرک می خواهد همین طور ادامه داشته باشد، و هر فصل با معرفی شخصیت های جدید و کشتن شخصیت های قبلی به یک سریال آبکی تمام عیار تبدیل شود.

بنابراین انتظار نداشته باشد دنیای مردگان متحرک، حتی با وجود ریتینگ های نزول کرده‌اش طی چند سال گذشته به این زودی به پایان برسد.

https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Finsertcoin2Ffiles2F20182F042Ffear-the-walking-dead-ne

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا