سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
گوناگونموبایل و تبلت و اپلکیشن

فاکسکان به اصلی‌ترین تولیدکننده آیفون XR اپل تبدیل خواهد شد

طبق گزارش‌های اخیر، اپل می‌خواهد فاکسکان را جایگزین شرکت پگاترون به‌عنوان اصلی‌ترین تولیدکننده‌ی گوشی آیفون ۱۰ آر بکند؛ این یعنی از این پس Foxconn تولید بیش از ۵۰ درصد گوشی‌های آیفون ۱۰ آر را برعهده خواهد گرفت.

4584

کوپرتینونشین‌ها از مدت‌ها پیش از معرفی رسمی آیفون‌های جدیدشان اعلام کرده بودند که تولید ۵۰ تا ۶۰ درصد آیفون XR را به شرکت پگاترون و حدود ۳۰ درصد آن را به فاکسکان سپرده‌اند. با این‌حال ظاهرا جای این دو شرکت به‌عنوان تامین‌کنندگان اصلی آیفون اقتصادی جدید اپل، با هم عوض شده است.

آنطور که وب‌سایت دیجی‌تایمز مدعی شده، یکی از دلایل اصلی این کار توسط اپل، کمبود نیروی کار در شرگت پگاترون بوده است. با این‌حال تاکنون دو شرکت فاکسکان و پگاترون از اظهارنظر در این مورد، خودداری کرده‌اند.

گفتنی است که Apple iPhone XR چند هفته پیش در جریان برگزاری کنفرانسی در اپل پارک، معرفی شد. طبق اخبار رسمی، اپل قصد دارد پیش‌فروش این گوشی را از ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر) آغاز کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا