سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر ایرانی

پایان دادن به شایعه طلاق توسط مجری معروف

“رامبد جوان” به طرز هوشمندانه ای به شایعه طلاقش پایان داد.

به گزارش اسپوتنیک، چندی پیش شایعه طلاق “رامبد جوان” مجری معروف تلویزیون و سازنده برنامه “خندوانه”، از “نگار جواهریان” بازیگر مشهور سینما در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود که با سکوت این زوج همراه بود.

 

پس از آن، “رامبد جوان” و “نگار جواهریان” بدون هیچ صحبتی در مورد صحت یا کذب بودن این شایعه، عکسی دونفری از خود در “بهشت امام رضا” منتشر نمودند که جواب خوبی به شایعات بود و به آن پایان داد.
بسیاری از کاربران معتقدند که این حرکت جواب دندان شکنی به افرادی بود که این روزها در مورد این زوج موفق شایعه ساختند. عده ای دیگر از کاربران نیز عنوان کردند که بهتر است که هر کس به جای شایعه سازی، در زندگی خود دقیق تر شود. بسیاری از کاربران نیز از اینکه در انتشار و دامن زدن به این شایعه سهیم بودند، اظهار پشیمانی کردند.
البته ناگفته نماند که عده ی کمی همچنان بر سر شایعه خود هستند و عنوان کردند که این عکس قدیمی است چرا که همه لباس تابستانی و آستین کوتاه بر تن دارند. در جواب این نظر، کاربران عنوان کردند که “بهشت امام رضا” مکان بسیار گرمی است و همه لباس کمی در این مکان می پوشند و “رامبد جوان” نیز کتی بر روی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا