سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

طبق گزارشها پرنس هری و مگان مارکل از رسانه های اجتماعی بیرون آمدند.

گفته می شود شاهزاده هری و مگان مارکل به دلیل “نفرتی” که در سیستم عامل ها با آن روبرو شده اند ، تمام رسانه های اجتماعی را به طور دائمی ترک می کنند. یک منبع نزدیک به این زوج به تایمز لندن گفت که آنها “هیچ برنامه ای” برای استفاده از رسانه های اجتماعی برای شرکت جدید خود Archewell ندارند و “بسیار بعید” است که از حساب های شخصی خود استفاده کنند.

این زوج قبلاً تا حد زیادی از چنین سیستم عامل هایی فاصله گرفته بودند. در ماه اکتبر ، مگان گفت که “مدت زیادیه که در شبکه های اجتماعی نبوده است.”

وی افزود: “من یک انتخاب شخصی انجام داده ام که هیچ حسابی نداشته باشم ، “من نگرانی های زیادی برای افرادی دارم که به آن وسواس پیدا کرده اند. و آنقدر برای بسیاری از افراد بخشی از فرهنگ روزمره ما است که مانند اعتیاد شده است.”.

در سال 2020 ، هری و مگان اعلام کردند که از مقام ارشد خانواده سلطنتی کناره گیری می کنند و به جنوب کالیفرنیا نقل مکان می کنند. اخیراً ، آنها یک قرارداد پادکست با اسپاتیفای و یک قرارداد چند ساله با نتفلیکس برای تولید فیلم های بلند ، سریال های فیلمنامه ای ، مستندها و برنامه های کودکان امضا کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا