سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
مجله روانشناسی و اجتماعیمطالب جالب

شخصیت شناسی | اول کجای بدنتان را در حمام می شویید؟!

یشتر افراد عادت دارند صبح ها دوش بگیرند. اما همه افراد مثل هم حمام نمی کنند. شاید متوجه نباشیم، اما هر یک از ما عادت داریم شستشو را از یک قسمت خاص بدنمان شروع کنیم. این تصمیم به طور ناخودآگاه گرفته شده و چیز های زیادی درباره شخصیتمان می گوید.

بیشتر افراد عادت دارند صبح ها دوش بگیرند. اما همه افراد مثل هم حمام نمی کنند. شاید متوجه نباشیم، اما هر یک از ما عادت داریم شستشو را از یک قسمت خاص بدنمان شروع کنیم. این تصمیم به طور ناخودآگاه گرفته شده و چیز های زیادی درباره شخصیتمان می گوید. در این مطلب حقایق جالبی در این باره مشاهده می کنید.

اگر اول صورتتان را می شویید

شما اساسا از همه حواستان (بویایی، شنوایی، بینایی، چشایی و لامسه) استفاده می کنید. یعنی بسیار حواستان هست که دیگران درباره شما چه فکری می کنند، بنابراین بیشترین توجه را به قسمتی دارید که دیگران اول متوجه آن می شوند، یعنی صورت! شما همیشه نگرانید دیگران درباره شما چه فکر می کنند و برخی مواقع ناراحت می شوید یا استرس می گیرید و حتی گاهی خجالت می کشید. برای این افراد شنیدن چیز های بد درباره خودشان سخت است.

اگر دست ها یا پاهایتان را اول می شویید

اگر جزء کسانی هستید که اول به پاهایشان توجه دارند، می توانید خودتان را فردی فروتن و واقع بین بدانید. دست ها یا پا ها نماد قدرت و اراده هم هستند؛ بنابراین اول شستن آن ها نشان می دهد که شما ترسی از بیان انتخاب هایتان ندارید. شما یا چیزی را دوست دارید یا از آن متنفرید. اگر اول زیربغلتان را بشویید، احتمالا در محافل اجتماع محبوب، مطمئن و قابل اعتماد هستید. همچنین از کار سخت نمی ترسید.

اگر اول جا های خصوصی بدنتان را می شویید

احتمالا بسیار خجالتی هستید. می توانید خودتان را فردی درونگرا یا با اعتماد به نفس پایین بدانید. شما در گروه های اجتماعی توجه زیادی جلب نمی کنید، اما کسانی که شما را از نزدیک می شناسند شما را حقیقی ترین فرد روی زمین می دانند. شما به سختی تلاش می کنید موقعیتتان را به دست آورید و ممکن است تسلیم شوید، اما نزدیکانتان از بودن با شما احساس راحتی می کنند.

اگر اول قفسه سینه را می شویید

شما اعتماد به نفس و درک روشن و رضایت بخشی از توانایی ها و شرایط خود دارید. شما عملگرا و بسیار رک و راست هستید. شما کاملا مصمم هستید و به سختی سردرگم می شوید. مستقل بودن را دوست دارید و مردم به خاطر آن شما را تحسین می کنند.

اگر اول موهایتان را می شویید

نظم و انضباط را دوست دارید. بالاترین بخش بدن معمولا به معنای قدرت است و نشان می دهد که شما دیدگاه قوی درباره همه چیز دارید و به اهل عمل بودن خودتان مطمئن هستید. همچنین زمان را خیلی خوب مدیریت می کنید و به وقت شناسی معروف هستید و در انتخاب دوست، ذهن را بالاتر از ثروت می دانید.

اگر اول شانه ها و گردن را می شویید

اغلب سختکوش ترین افراد اول شانه ها و گردنشان را می شویند. شانه ها نماد بار هستند و شما همیشه می خواهید از بار دستیابی به همه چیز خلاص شوید. شما فرد مثبتی و زرنگ و فعالی هستید و از دیگران هم همین انتظار را دارید. شما بسیار رقابتی هستید و می خواهید یک قدم از دیگران جلوتر باشید.

اگر اول کمرتان را می شویید

پشت شما نشان دهنده آگاهی شماست. پشت شامل ستون فقرات و سیستم اعصاب می شود که نقش مهی در عملکرد مغز بازی می کنند. شستن کمر چیز های زیادی درباره طبیعت شما می گوید. همیشه بسیار محتاط هستید و به دیگران راحت اعتماد نمی کنید. شما عادت دارید در همه چیز عمیقا تامل کنید و به دقت تصمیم بگیرید. تنهایی برای افرادی مثل شما بد نیست. بلکه فرصتی برای لذت بردن از زمان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا