سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار ورزشی

کامرانی‌فر: عده‌ای ناجوانمردانه به ترکی حمله کردند

57394335

رییس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت: به محسن ترکی ناجوانمردانه تاختند و ناراحتی زیاد ما به این خاطر است که او از طرف برخی دوستان از جامعه داوری لطمه دید.

حسن کامرانی فر د  درباره خداحافظی محسن ترکی از داوری، اظهار کرد: اولین بار بود که شرایط کاملا آرام و خوبی برای داوران فراهم کرده بودیم و به جز یک نفر، همه داوران به خوبی تست‌ها را طی کردند. بعد از آن که ترکی خیلی خوب تست را گذارند، تصمیم به خداحافظی گرفت.

او ادامه‌ داد: ما خیلی تلاش کردیم که او را منصرف کنیم، ولی در نهایت به تصمیم او احترام گذاشتیم. داور خوبی از ما جدا شد، اما 100 درصد در قسمت‌های دیگر از او استفاده خواهیم کرد.

کامرانی‌فر درباره دلخوری ترکی از هجمه‌هایی که در هفته‌های اخیر علیه او صورت گرفت و دلیل اصلی خداحافظی‌اش شد هم گفت‌: متاسفانه عده‌ای ناجوانمردانه به ترکی حمله کردند و متاسفانه صحبت‌هایی مطرح کردند که جایی نداشت. دپارتمان داوری حتی پس از تست AFC کاملا از ترکی حمایت کرد و او هم قضاوت‌های خیلی خوبی داشت اما کسانی که آن صحبت‌ها را علیه ترکی انجام دادند باید پاسخگو باشند.

رییس دپارتمان داوری همچنین گفت‌: ناراحتی زیاد ما به خاطر این است که بزرگترین سرمایه داوری ما توسط برخی از اعضای جامعه داوری لطمه دید و مورد هجمه قرار گرفت.

او درباره دوره داوری برگزار شده در جزیره کیش هم گفت‌: این دوره با سبک جدید و بر اساس دوره‌های AFC و فیفا برگزار شد. در کلاس‌های تئوری تمام اتفاق‌های رخ داد. در نیم فصل اول لیگ را با روش جدید آنالیز کردیم و در قسمت عملی هم تمام شرایط مسابقه فوتبال را فراهم کردیم تا داورها روی صحنه‌ها تصمیم بگیرند.

کامرانی فر ادامه‌ داد: در پایان از همه داوران تست آمادگی جسمانی گرفتیم که جز یک تیم داوری – یک داور و دو کمک داور – سایرین بسیار خوب تست را پاس کردند. داوران با تمام وجود در این دوره شرکت کردند و شرایط خوبی رقم خورد که امیدوارم نتیجه‌اش را در نیم فصل دوم شاهد باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا