سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ایرانیاخبار رسانه و تلویزیون

کوروش تهامی و افسانه بایگان به سریال دل پیوستند

کوروش تهامی و افسانه بایگان به عنوان جدیدترین بازیگران سریال «دل» به کارگردانی منوچهر هادی معرفی شدند.

سریال شبکه نمایش خانگی «دل» جدیدترین ساخته‌ی منوچهر هادی در این شبکه خواهد بود. به تازگی و بنابر اخبار جدید سینمای ایران، کوروش تهامی و افسانه بایگان جدیدترین بازیگرانی هستند که به این سریال اضافه شده‌اند. افسانه بایگان پیش از این در فیلم سینمایی «قرنطینه» با منوچهر هادی همکاری کرده بود. بایگان همچنین در فیلم‌هایی مانند «خبر خاصی نیست»، «بدلکاران»، «گرگ‌های گرسنه» و «آقای هفت رنگ» جلوی دوربین رفته است. کوروش تهامی، دیگر بازیگر تازه اضافه شده به سریال «دل»، با بازی در فیلم سینمایی «سینما سینماست» به بازیگری در سینما وارد شد و پس از آن در فیلم‌هایی مانند «شبانه»، «گناهکاران»، «آشوب»، «تنها در چند دقیقه سکوت» و «رگ خواب» بازی کرد.

پیش از این حضور مهراوه شریفی‌نیا، سعید راد و ساره بیات در سریال «دل» قطعی شد و همچنین اخباری مبنی بر حضور یکتا ناصر و محمدرضا فروتن در این سریال شبکه نمایش خانگی شنیده شده است. منوچهر هادی پیش از این سریال شبکه نمایش خانگی «عاشقانه» را ساخته است. او همچنین سابقه ساخت فیلم سینمایی «آینه بغل» را دارد. جدیدترین فیلم این کارگردان «رحمان ۱۴۰۰» است که به مراحل پایانی ساخت رسیده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا