سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماسینمای جهان

جکی چان (Jackie Chan) به شایعه قسمت چهارم فیلم ساعت شلوغی (Rush Hour 4) پایان داد

[ad_1]

 

در حالی که روز گذشته در خبری از بازگشت جکی چان (Jackie Chan) و کریس تاکر (Chris Tucker) با قسمت چهارم فیلم ساعت شلوغی (Rush Hour 4) گفتیم و این خبر در تمام سایتهای معتبر خبری خارجی نیز منعکس شده بود ، کمپانی مدیر برنامه های جکی چان در بیانیه ای این خبر را رد کرد…

 JC Group کمپانی مدیر برنامه های “چان” تمام اخبار مربوط به ساخت قسمت چهارم ساعت شلوغی و همچنین دنباله فیلم بازسازی شده ی The Karate Kid را رد کرد و با این حساب باید منتظر ماند و دید آیا با تیمی جدید ، این فیلم بازسازی می شود؟ یا با همین ۳ قسمت به خاطره ها میپیوندد.

قسمت اول این فیلم در سال ۱۹۹۸ با ۳۳ میلیون دلار بودجه، توانست حدود ۲۴۵ میلیون دلار فروش جهانی داشته باشد. جکی چان نیز که با این فیلم در هالیوود دیده شد و توانست فیلم‌های بیشتری را در سینمای آمریکا بازی کند، با موفقیت این فیلم در دو سری بعدی این فیلم نیز حضور پیدا کرد.

ساعت شلوغی ۲ نیز موفقیت خوبی در گیشه‌ها داشت و با ۹۰ میلیون بودجه ۳۴۷ میلیون دلار فروش داشت؛ اما سری سوم آن که بودجه قابل توجه ۱۴۰ میلیونی را به خود اختصاص داده بود، ۲۵۵ میلیون دلار فروش کرد. حال باید ببینیم که سری جدید این فیلم تا چه حد مورد استقبال مخاطبان قرار خواهد گرفت.

 

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا