سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماسینمای جهان

جک وایتهال (Jack Whitehall) و داربی کمپ (Darby Camp) در فیلم Clifford, the Big Red Dog به ایفای نقش خواهند پرداخت!

[ad_1]

جک وایتهال (Jack Whitehall)، کمدین بریتانیایی و داربی کمپ (Darby Camp)، بازیگر خردسال سریال Big Little Lies (دروغ های کوچک بزرگ) (در نقش دختر ریز ویتراسپون (Reeze Witherspoon)) در فیلم Clifford, The Big Red Dog (کلیفورد، سگ گنده قرمز) هنرنمایی خواهند کرد.

این کودک هنرپیشه (داربی کمپ) که در فیلم ترسناک جدید NOS4A2 از شبکه AMC نیز حضور دارد، در نقش اول Clifford, The Big Red Dog ظاهر می‌شود. و وایتهال هم نقش اول بزرگسال را دارد. این فیلم که محصول کمپانی Paramount (پارامونت) است، به اقتباس از سری کتاب‌های کلاسیک کودکان ساخته می‌شود. والت بکر (Walt Becker) این پروژه را که فیلم‌برداری اش ماه آینده در نیویورک کلید می‌خورد کارگردانی می‌کند. و جوردن کرنر (Jordan Kerner)، و لول لاچز (Lole Lucchese) از تهیه‌کنندگان پروژه هستند. تیمی از نویسندگان از قبیل جی چریک (Jay Scherick)، دیوید ران (David Ronn)، آنی مامولو (Annie Mumolo) و استان چروین (Stan Chervin) فیلم‌نامه این پروژه را نوشته‌اند.

این سری کتاب‌های کلاسیک، نوشته نورمن بریدول (Norman Bridwell)، مشکلات و بدبیاری های یک سگ قرمز غول‌پیکر و صاحبش، دختری به نام امیلی الیزابت را روایت می‌کند. در فیلم می‌بینیم که امیلی (با بازی کمپ) همان‌طور که در تلاش است تا خود را با خانه و مدرسه تطبیق دهد، توله سگ قرمز کوچکی را پیدا می‌کند که از قضا بهترین دوست او می‌شود. وقتی کلیفورد به طرزی جادویی دستخوش جهش و شتابی در رشد خود می‌شود، و به یک سگ غول پیکر تبدیل می‌شود، و توجه یک کمپانی ژنتیک را به خود جلب می‌کند؛ امیلی و عمویش، کیسی (با بازی وایتهال)، مجبور می‌شوند همان‌طور که در حال فرار از این سر نیویورک به آن سر نیویورک هستند، با نیروهای حرص و طمع نیز مبارزه کنند. در طول مسیر کلیفورد بر زندگی تمام افراد دور و برش تأثیر می‌گذارد و به امیلی و عمویش هم معنی حقیقی پذیرش و عشق بی قید و شرط را یاد می‌دهد.

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا