سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماسینمای جهان

جیلیان جیکوبز و جامین کلمنت به کمدی I Used To Go Here پیوستند

[ad_1]

این فیلم داستان کیت کانکلین (Kate Conklin) با بازی جیکوبز را دنبال می‌کند که در وضعیت بدی قرار دارد. نامزدی‌اش بهم خورده است، اولین کتابش به خوبی فروش نرفته است و دوستانش هم همگی بچه دارند. در وسط ناکجا آباد او یک تماس از استاد قدیمی‌اش دریافت می‌کند. دیوید کرک پاتریک (David Kirkpatrick) با بازی کلمنت، از او می‌خواهد که برای خواندن نزد مادرش برگردد. او ناگهان به مدرسه‌ی قدیمی‌اش می‌رود، با بچه‌های کالج بیرون می‌رود ولی به مشکلی برمی‌خورد.

این فیلم چهارمین اثر نویسنده و کارگردان ری است که آثار قبلی او شامل فیلم Unexpected با درخشش کوبی اسمالدرز (Cobie Smulders) و اندرس هولم (Anders Holm) و همچنین فیلم It Was Great, But I Was Ready To Go Home از SXSW  می‌گردند.

این یک همکاری بین Party Over Here تهیه کننده‌ی Pen15 و همچنین Yale Productions و Ten Acre Films تهیه کننده‌ی Sorry To Bother You خواهد بود. جوردن یل (Jordan Yale) و جوردن بکرمن (Jordan Beckerman) از Yale Productions و جاناتان دافی (Jonathan Duffy) به همراه کلی ویلیامز (Kelly Williams) از Ten Acre Films و اندی سامبرگ (Andy Samberg)، آکیوا شافر (Akiva Schaffer)، جورما تاکون (Jorma Taccone) و بکی اسلوویتر (Becky Sloviter) برای Party Over Here تهیه کنندگان این پروژه هستند.

ری گفت:

من بسیار خوشحالم که با این تیم بازیگری کار می‌کنم. آنها بسیار در همکاری و کار گروهی خوب هستند و هر روز با شوخ طبعی کار را ساده‌تر می‌کنند. من حقیقتا نمی‌توانم منتظر بمانم که ببینم به همراهی هم چه چیزی را درست کرده‌ایم. شیمی بین آنها بسیار خاص است و من فکر می‌کنم این باعث شود که یک فیلم بسیار سرگرم کننده و با نشاط داشته باشیم.

کرک د آمیکو (Kirk D’Amico) از Myriad Pictures اشاره کرد:

ما واقعا عاشق کمدی و لحن فیلمنامه‌ی کریس هستیم. همچنین ازینکه با کریس و تیم فیلمسازی او و البته این تیم با استعداد از بازیگران از جمله جیلیان و جامین کار می‌کنیم بسیار هیجان‌زده هستیم.

منبع: ددلاین

نقل از سینما فارس

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا