سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیر ترکی

ده نفر در دادگاه برعلیه بازیگر معروف اِلچین سانگو Elçin Sangu شهادت دادند

به گزارش نسیم ورد؛

باشای اوکای Başay Okay مدیر برنامه های قبلی بازیگر معروف اِلچین سانگو Elçin Sangu که از او برای عدم وفاداری به او در قراردادشان شکایت کرده بود و در جریان این پرونده ده نفر شاهد برعلیه بازیگر معروف اِلچین سانگو Elçin Sangu شهادت دادند.1_hd1باشای اوکای Başay Okay که می گوید به او خواهری کرده او را بعنوان بازیگر نقش اول معروف کرده است و او در عوض قراردادش را با فسخ کرده و بی وفایی کرده است و او نیز شکایت کرده و درخواست 100 هزار دلار خسارت کرده است.

3_hd1

بر اساس حرف های شهود حاضر در دادگاه باشای اوکای Başay Okay به بازیگر معروف اِلچین سانگو Elçin Sangu خیلی کمک کرده و در سال 2012 با او قراردادی امضا کرده که وکیل تمام قراردادهایش باشد.

11_hd1

بازیگر معروف اِلچین سانگو Elçin Sangu با همکاری باشای اوکای Başay Okay در یک فیلم تبلیغاتی و سریال های مختلفی بازی کرده بود که آخرین و مهم ترین آن عشق اجاره ایی بود.

4_hd1

در این اواخر بازیگر معروف اِلچین سانگو Elçin Sangu بدون موافقت باشای اوکای Başay Okay قراردادی که بین شان بود را فسخ کرده و با آژانس دیگری شروع به همکاری کرده است و باشای اوکای Başay Okay نیز در مقابل درخواست خسارت کرده است.

5_hd1

جلسه دادگاه این پرونده در شعبه حقوقی دادگستری استامبول شکل گرفت و هر دو طرف حضور داشتند و ده نفر شاهد برعلیه بازیگر معروف اِلچین سانگو Elçin Sangu شهادت دادند و درآخر بازیگر معروف اِلچین سانگو Elçin Sangu سعی کرد با باشای اوکای Başay Okay روبرو نشود.

8_hd1

نسیم ورد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا