سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
مجله زنان

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

آدریانای 31 ساله مدل مشهور ویکتوریا سکرت می گوید:” من حتی روزهایی هم که حوصله ورزش ندارم هم این کار را انجام می دهم که البته این روزها تعدادشان چندان کم هم نیست: “می دانمم چه حسی دارد”هثرتورن ادعا می کند” بعضی روزها اصلا حوصله رفتن به باشگاه ندارم اما لباس های ورزشم را می پوشم “!

adriana-lima

خوشبختانه هر دو این مانکن های زیبا ورزش را برای تناسب اندام خود انتخاب کرده اند. لیما می گوید:” هر روز سعی می کنم حداقل 45 دقیقه تا یک ساعت ورزش کنم”لیما دو فرزند دارد سینا که دومین فرزند وی در سپتامبر بدنیا آمد او پیشنهاد می کند”حتی اگر 5-10 دقیقه حوصله ورزش کردن دارید این کار را انجام دهید. بهتر از هیچی است. می توانید در یک کلاس کوچک ثبت نام کنید یا تند راه بروید یا حتی بپرید!کمی تحرک در روز بسیار برای بدن مفید است. خیلی بهتر از این است که بی حرکت نشسته و هیچ کاری نکنید.

2victoria_s-secret-model-erin-heatherton-with-freckles_article_new

من زمانیکه ورزش می کنم هیچوقت به خودم زیاد فشار نمی آورم و بقیه کار را زمانیکه خسته می شوم به فردای آن روز موکول می کنم. هثوترن می گوید. هثوترن که نامزد سابق لئوناردو دی کاپریو بود ادعا می کند “راهی پیدا کنید که از ورزش کردن لذت ببرید”.
علیرغم لباس های راحت وی هثوترن 23 ساله بعضی اوقات جور دیگری لباس می پوشد.
“من نیمی به موفقیتی که در پیش دارم فکر میکنم و خودم را مجبور می کنم که به خود انگیزه بدهم که کفش هایم را به پا کنم و لباس های ورزشی ام را نیز به تن کنم و ورزش کنم. این کاری است که اغلب اوقات انجام می دهم. حتی یک پیاده روی یا دویدن ساده را نیز با این ترفند اجرا می کنم.

266000-victoria-039-s-secret-angels

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا