سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کتی پری به شایعاتی مبنی بر اینکه جنیفر آنیستون قرار است مادر خوانده فرزندش شود ، واکنش نشان داد.

در اوایل ماه جاری ، شایعات آنلاینی پخش شد مبنی بر اینکه پری و بلوم – که منتظر اولین فرزندشان  هستند و تأیید کردند که او دختر هست – در نظر داشتند ستاره دوستان ( جنیفر انیستون ) را به عنوان مادر خوانده دخترشان در نظر بگیرند.

در حالی که شک نداریم که آنیستون یک انتخاب شایسته – و بی نهایت سرگرم کننده است (این بازیگر 51 ساله مادر خوانده دختر کورتنی “کوکس کوکو آرکت” است) شایعه به نوعی تصادفی به نظر می رسید.

و اکنون ، پری تأیید کرده است.

خواننده ‘دختر کالیفرنیا’ در پاسخ به شایعات در حال پخش در برنامه های رادیویی استرالیا ، کایل و جکی O ، توضیح داد که چگونه این شایعات پخش می شود که آنیستون حتی با او ارتباط برقرار کرده. 

“او متن شایعه را فرستاد برای ما ، چون ما با او دوست هستیم و اورلاندو یکی از دوستان خوب او است ، و ما متعجب گفتیم ،” وای! این یک شایعه طوفانی است. “

” همه چیز راجع به او گفته است. اما حدس می زنم این یک شایعه خنده دار است. اما نه ، ما تصوری نداریم که از کجا آمده است. اما می دانید که این محصول رسانه ها و اینترنت است. شما مطمئناً نباید  همه آنچه  را می خوانید باور کنید.”

بلوم در حال حاضر پدر ، و پری نامادری پسر نه ساله اش فین از ازدواج  قبلیش  با مدل میراندا کر است. 

کر از آن زمان  به بعد دو پسر دیگر هم به دنیا آورد.  هارت متولد 2018 و Myles در سال 2019 از  همسرش Evan Spiegel ، بنیانگذار اسنپ چت. به نظر می رسد که مدل استرالیایی هنوز با بلوم و همچنین پری رابطه خوبی دارد . 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا