سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار اجتماعیاخبار بین المللاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

ستاره ها به مرگ روث بیدر گینزبرگ واکنش نشان می دهند.

دادگاه عالی در 18 سپتامبر اعلام کرد که ، روث بیدر گینزبرگ قاضی لیبرال دادگاه عالی ، در نبرد با سرطان لوزالمعده شکست خورد و در 87 سالگی درگذشت. Wonderwall.com نگاهی دارد به واکنش ستاره ها در برابر مرگ یک نماد…..

“افسانه ای غیرقابل مقایسه و فراموش نشدنی  ، روث بیدر گینزبرگ برای همیشه به عنوان یک زن با شکوه ، یک قاضی با شهامت ، و یک انسان با اعتقادات عمیق شناخته خواهد شد.  از زمانی که دختر بودم  او یک الهام واقعی برای من بوده است. او را گرامی بدارید و بخاطر بسپارید . ”
–دوشس مگان

“یکی از یکی”.
– کریس ایوانز

“من از شنیدن خبر فوت قاضی روث بیدر گینزبرگ خیلی ناراحت شدم. او یک قهرمان واقعی برابری جنسیتی بود و برای من و همه دختران کوچک دنیا یک زن قدرتمند بود که باید به او نگاه کنم. در طول زندگی، من خوش شانس بوده ام که با بسیاری از افراد شگفت انگیز ملاقات کرده ام … اما افراد معدودی وجود دارند که در آنها غریزه ای را در درون شما  به وجود می آورد که به شما می گوید باید  به خودتان توجه کافی داشته باشید. 

روزی که او را ملاقات کردم به ما گفت: “بهترین خودت باش.” این ساده اما عمیق بود. از RBG متشکرم که در این سالها جنگید. ما با ادامه مبارزه برای برابری ، همدلی و عدالت برای همه از شما تجلیل خواهیم کرد. #RIPRBG ”
–جنیفر لوپز

” ما با رأی دادن از همه جوانبی که برای آن ایستادی  دفاع می کنیم به زندگی و میراث شما احترام می گذاریم. بی نهایت از شما برای مبارزه برای عدالت و برابری  سپاسگزارم. #rbg”
– مندی مور

” در آرامش بخواب  RBG. از همه چیزهایی که به این دنیا آوردید متشکرم”
–گال گدوت

“وقت استراحت او فرا رسیده نوبت ماست که بجنگیم.”
— کری واشنگتن

“یک ضرر بزرگ. یک میراث فوق العاده.”
–لین مانوئل میراندا

“ما یکی از خارق العاده ترین قاضیان در دیوان عالی کشور از دست داده ایم . زندگی  روث بیدر گینزبرگ و نظرات برجسته او ما را به اتحاد کامل تر نزدیک کرد.”
رئیس جمهور سابق  بیل کلینتون

“قاضی روث بیدر گینزبرگ اعتبار دادگاه بود. من با بسیاری از تصمیمات او مخالف بودم ، اما همه آنها کاملاً مستدل  بودند. او دوست نزدیک مخالف عقیدتی خود ، قاضی اسکالیا بود. آنها هر دو اپرا ، قانون و ایالات متحده آمریکا را دوست داشتند در آرامش بخوابد. ”
–رودی جولیانی

“” زنان به همه مکانهایی که در آنجا تصمیم گیری می شود تعلق دارند. ” متشکرم ، دادگستر روث بیدر گینزبرگ. ما همچنان  برای ورود به مکان هایی که هنوز دعوت نشده ایم فشار خواهیم آورد.
– بری لارسون

“قاضی گینسبورگ پیشگامی بود که تمام زندگی حرفه ای خود را وقف مبارزه برای عدالت  و برابری برای زنان کرد ، زیرا می دانست این امر زندگی را برای همه بهتر خواهد کرد. آمریکا به دلیل خدماتش مکان بهتری  شده است. من از زندگی و میراث او الهام گرفته ام.”
–بیل گیتس

“این برای کشور ما بسیار ویران کننده است. از همه کارهایی که انجام دادید متشکرم … در قدرت RBG باشید.”
–جنیفر انیستون

” قهرمان زیبای مردم در آرامش بخواب. لطفاً رأی دهید. #RBG”

January Jones

“فوت قاضی روث بدر گینسبورگ فقدان عظیمی برای کشورمان است. او یک قهرمان فوق العاده عدالت و حقوق برابر بود و به عنوان یکی از بزرگترین دادگستران تاریخ معاصر آمریکا از او یاد می شود.”

–برنی سندرز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا