سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

دلایل طلاق جنیفر انیستون و برد پیت چه چیزهایی بودند ؟؟

هنگامی که براد پیت و جنیفر آنیستون پس از پنج سال ازدواج در سال 2005 از هم جدا شدند ، این بازیگر عاشق  آنجلینا جولی ، همبازیش در آن زمان  در “آقا و خانم اسمیت” شد ، به همین دلیل مورد توجه قرار گرفت. با این حال ، یک گزارش اخیر حاکی است که عوامل دیگری نیز در طلاق  این “زوج طلایی” نقش داشته اند.

اگر برد پیت و جنیفر آنیستون در کنار هم بودند ، این هفته دومین دهه از ازدواجشان را جشن می گرفتند. از آن زمان چیزهایی زیادی تغییر کرده است ، پیت بعداً با آنجلینا جولی و آنیستون با جاستین تروکس ازدواج کردند اما آن دو ازدواج هم به پایان رسید. 

براساس گزارشی که در Mirror منتشر شده است این زوج باید بیستمین سالگرد عروسی خود را چهارشنبه جشن می گرفتند. پیت و آنیستون با فشارهای مربوط به شهرت خود دست و پنجه نرم می کردند و در مورد اینکه آیا بچه هم داشته باشند یا نه ، با هم مشاجره داشتند. 

وقتی این زوج در سال 2005 از جدایی خود خبر دادند ، اصرار داشتند که هیچ نفر سومی در این قضیه نقش نداشته است. با این حال ، چندین گزارش حاکی از آن است که پیت هنگام فیلمبرداری برای فیلمشان در سال 2004 عاشق جولی شد که جولی و پیت بعداً در مصاحبه های خود اعتراف کردند و اصرار  کردند که تا زمان جدایی پیت با انیستون هرگز با هم رابطه ای نداشته اند.

آنجلینا جولی در سال 2008 به مجله People گفته بود: “فکر می کنم  این دوستی عجیب ما به طور ناگهانی اتفاق افتاد. “

بعداً در همان سال ، آنیستون در مصاحبه خود با Vogue به اظهارات آنجلینا پاسخ داده بود و اظهار داشت: “مطالب چاپ شده در آنجا قطعاً  درباره  زمانی بود که من غافل بودم که این اتفاق می افتد. من احساس می کردم که  جزئیاتش برای گفتگو کردن کمی نامناسب است.”

به گزارش mirror ، حتی قبل از ملاقات با جولی ، آنیستون در مورد ازدواج خود با برنده جایزه اسکار شک و تردید داشت. در مصاحبه ای با مجله W وقتی که هنوز با پیت ازدواج نکرده بود ، آنیستون گفته بود: “آیا او عشق زندگی من است؟ “

این  بازیگر 51 ساله به استرسها و فشارهای ازدواج  هم اشاره کرده بود و می گفت: “عشق کار است. پس شما باید انتخاب خود را انجام دهید – اگر این مهمترین چیز در زندگی است .”

شهرت و ایده طرفداران این زوج  نیز به مشکلات ازدواجشان اضافه کرد زیرا پیت و آنیستون بعداً در مصاحبه های جداگانه خود اعتراف کردند. این بازیگر در سال 2008 در نمایش “اپرا وینفری نمایش” در سال 2008 ، گفت که زندگی زناشویی آنها به مراتب از آنچه که همه به آن باور داشتند دورتر بوده است. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا