سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کریستن بل می گوید که همسرش Dax Shepard بعد از تصادف با موتور سیکلتش،در خانه و رو به بهبودی است.

کریستن بل بعد از آنکه همسرش خبر تصادف با موتور سیکلتش و شکسته شدن استخوان های دنده اش را فاش کرد، این خبر را به اطلاع هوادارانشان رساند.

روز جمعه ،کریستن بل 40 ساله عکسی از خودش و همسرش شپرد 45 ساله به اشتراک گذاشت در حالیکه یک بسته یخ روی شانه شوهرش بود.او در خانه اش رو به بهبودی است و کریستن از پزشکان و پرستاران فوق العاده ای که به آنها کمک کردند تشکر کرد.

Kristen Bell et al. taking a selfie: Kristen Bell/instagram Dax Shepard and Kristen Bell

کریستن در حالیکه عکس دخترانش لینکلن ، 7 ساله و دلتا 5 ساله را با شپرد به اشتراک می گذاشت عکس رادیولوژی شانه شکسته همسرش را نیز منتشر کرد.

Kristen Bell/instagram Dax Shepard's x-ray

شپرد برای اولین بار در مورد حادثه موتور سیکلتش در روز سه‌شنبه خبر داد و به مخاطبان گفت که در مسیر اتومبیل سواری در کالیفرنیا طی تصادفی دچار مصدومیت شد.او گفت: “من در حال عبور از شش نفر در Sonoma Raceway با موتور سیکلت بودم و خیلی سخت ترمز می کردم، به یاد دارم که “من کاملاً مقصر بودم. فکر کردم می توانم سرازیری رو برم ، اما کسی پیچید و نتوانستم به جایی بروم.”او 7 ساعت در اورژانس بوده و 4 دنده اش شکسته شده بود. شپارد گفت که قصد ندارد موتور سواری را کنار بگذارد. .روز چهارشنبه ،شپرد عکسی از کبودی هایی که در این حادثه برایش ایجاد شده بود در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و نوشت: “ممنون برای همه آرزوهای خوب و دلواپسی ها.من روحیه ام بالاست و  متأسفم که باعث شدم این نگرانیها برایتان بوجود بیاد. این حادثه اولین تصادف موتوری برای شپرد در امسال نبوده همسرش گفت که او در ماه مه ، هنگام خروج از جاده، دستش شکسته شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا