سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

مگان فاکس و میشان گان کلی: آنها درباره رابطه شان چه می گویند؟؟

 رابطه عاشقانه مگان فاکس و میشان گان کلی تقریباً یک ماه پس از عمومی شدن روابطشان در اینستاگرام محکم تر پیش می رود. 

این زوج برای اولین بار در ماه مه مورد توجه قرار گرفتند و باعث شد که  مگان فاکس تایید کند که او و  همسر سابقش برایان استین گرین در اواخر سال گذشته پس از نه سال ازدواج از هم جدا شده اند.  

از آن زمان ، فاکس و کلی بیشتر و بیشتر وقت خود را در کنار هم گذراندند ، از جمله قرار شام در مالیبو و downtime با هم در پورتوریکو و ادامه فیلمبرداری Midnight در Switchgrass. 

اینجا همه چیزهایی که در مورد یکدیگر گفته اند هست: 

1: مگان فاکس میشان گان کلی را “نیمه گمشده ” صدا می کند. فاکس و کلی  اولین مصاحبه مشترکشان  را در ماه ژوئیه در Give Them Lala انجام دادند … با پادکست رندال که در آنجا در مورد ارتباط لحظه ای شان بعد از دیدن هم سر فیلمبرداری صحبت کردند. 

فاکس می گوید در همان ابتدای همکاریشان احساس می کند که می توانه با این رپر 30 ساله وارد رابطه شود.  او  گفت: “من فهمیدم که او همان نیمه گمشده من هست.” “روحی که همزمان به دو بدن مختلف تقسیم شده. بنابراین فکر می کنم ما در واقع دو نیمه از یک روح هستیم. و تقریباً بلافاصله به او گفتم ، زیرا این را  فوراً احساس کردم. ”

2: ساختن حساب رسمی اینستاگرام:

حدود یک هفته پس از اولین مصاحبه ، این زوج رابطه خود را در اینستاگرام رسمی کردند.کلی یک سلفی ا سیاه و سفید جلوی آینه را در حساب اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت . در کپشن نوشت: انتظار تا ابد تا تو رو دوباره پیدا کنم.

3: قلب من مال تو هست:

مگان پیج کلی را فالو کرد و یکی دیگر از سلفی هایشان با حوله جلوی آینه را به اشتراک گذاشت و نوشت : “پسر بسیار زیبا  … قلب من مال توست” و با اضافه کردن دو ایموجی چاقو و یک ایموجی قلب سیاه ، مشابه ایموجی هایی که کلی به پست خودش اضافه کرده بود ، اضافه کرد.

4: با هم در قرنطینه:

در اوایل این ماه ، رپر به اشتراک گذاشت که او و مگان با هم در قرنطینه هستند که در حالی که در اپیزودی از توئیت های ترستی برای BuzzFeed Celeb ظاهر شد، که در آن توییت هایی را که درباره او نوشته شده بود خواند و نسبت به آنها واکنش نشان داد. 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا