سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کانیه وست رسما درخواست تغییر نامش به “Ye” را داده است.

کانیه وست از زمان تبدیل شدن به یک هنرمند نام های زیادی داشته ، اما اکنون ، او می خواهد به طور رسمی به عنوان Ye شناخته شود.

طبق اسناد دادگاه 11 آگوست که توسط E! نیوز بدست آمده، رپر درخواست تغییر نام خود را از کانیه عمری وست به “Ye” ارسال کرد. او در تشکیل پرونده اظهار داشت که می خواهد به دلایل شخصی این تغییر را ایجاد کند.

شوهر سابق کیم کارداشیان اولین بار در سال 2018 ، قبل از حضور در برنامه Saturday Night Live ، نام مستعارش را اعلام کرد . او در توییتی نوشت: ” با وجودی که به طور رسمی به عنوان کانیه وست شناخته می شوم … اما من YE هستم.”

در آن زمان ، او در مصاحبه ای گفت که این نام معنای معنوی عمیق تری دارد. “من معتقدم” ye “پرکاربردترین کلمه در کتاب مقدس است و در انجیل به معنی” شما “است. بنابراین ، من شما هستم ، من هستم ، ما هستیم. این از Kanye ، که به معنی تنها است ، به Ye رسید – فقط بازتاب خوبی ها ، بدی ها ، سردرگمی ها و همه چیز ما بود. ”

آلبوم Ye ماه ها قبل از اینکه قرار باشد آلبوم Yahndi را به اشتراک بگذارد ، منتشر شد. در نهایت ، این پروژه ظاهراً کنار گذاشته شد و کانیه در اکتبر 2019 آلبوم Jesus Is King را معرفی کرد.

پیروان وفادار او هنوز منتظرند تا او آخرین پروژه اش با نام Donda را که قرار بود در 23 جولای منتشر شود به اشتراک بگذارد.

کانیه به جای انتشار آلبوم در سیستم عامل های پخش ، میزبانی listening parties را در سراسر ایالات متحده انتخاب کرده است. او تاکنون دو رویداد در آتلانتا ، جورجیا برگزار کرده است و قرار است آخرین گردهمایی اش را در زادگاهش شیکاگو در 26 اوت برگزار کند.

بر اساس توییتی از سارا جیندرا ، گوینده خبر شیکاگو ، این خواننده رپ از تیمش می خواهد ماکتی در ابعاد واقعی از خانه دوران کودکیش را در داخل ورزشگاه سربازان فیلد بسازند ، جایی که او قرار است اجرا کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا