سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیپیشخوان اروپامجله سریال و تلویزیون

اشلی گارسیا: نبوغ عاشق Ashley Garcia: Genius in Love: فصل دوم در نتفلیکس لغو شد.

نتفلیکس سریال کمدی اشلی گارسیا: نابغه عاشق را لغو کرد. فصل دوم ساخته نمی شود. این سریال توسط ماریو لوپز و ست کورلند ساخته شده ودر آن  پائولینا چاوز ، کانر هاستینگ ، بلا پوداراس ، رید هورستمن و جنکارلوس کانلا بازی کرده اند.

این مجموعه درباره اشلی گارسیا (چاوز) ، 15 ساله دانشمند موشک  و مهندس نبوغ رباتیک است. او فرصت کار در یک شرکت معتبر را پیدا می کند و از کشورش  نقل مکان می کند تا با عمو ویکتور (کانلا) ، یک بازیکن حرفه ای فوتبال که  در حال حاضر به عنوان مربی دبیرستان مشغول است و مسئولیت سختی دارد ، زندگی کند. این مجموعه با نام The Expanding Universe of Ashley Garcia نیز شناخته می شود.

فصل اول و یا تنها فصل این سریال در دو بخش منتشر شد. هشت قسمت در 17 فوریه و شش قسمت دیگر در 20 ژوئیه منتشر شد.

طبق Deadline ، این سریال فصل دوم نخواهد داشت اما قسمت پانزدهم – قسمت کریسمس – قبلاً تولید شده است و در اواخر سال جاری اکران می شود. این قسمت یک قسمت مستقل است و متأسفانه برای طرفداران ، به عنوان یک فینال واقعی برای سریال عمل نمی کند.

شما چی فکر میکنید؟ آیا  سریال تلویزیونی اشلی گارسیا: نابغه عاشق را در نتفلیکس تماشا کرده اید؟ ناراحتید که فصل دوم ساخته نمی شود؟ آیا شما قسمت تعطیلات را تماشا خواهید کرد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا