سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
پیشخوان اروپامجله سریال و تلویزیون

سریال 9-1-1 Lone Star:جینا تورس به فصل دوم این سریال در شبکه FOX اضافه میشود.

فصل دوم سریال 9-1-1 Lone Star  ساخته می شود.جینا تورس ، از Suits و اسپین اف آن Pearson ، به سریال درام شبکه FOX اضافه میشود. او به بازیگران این سریال: راب لوو ، رونن روبنشتاین ، لیو تایلر ، رافائل سیلوا ، ناتاچا کرم ، برایان مایکل اسمیت ، جولیان وورکس ، جیم پاراک و سیرا مک کلین پیوست. این مجموعه گروه های مختلفی را در شهر Austin تگزاس دنبال می کند.

FOX در بیانیه مطبوعاتی در مورد اضافه شدن تورس به  9-1-1 Lone Star گفت: جینا تورس بواسطه رایان مورفی ، برد فالچوک و تیم مینار سازندگان و تهیه کنندگان اجرایی به این سریال در FOX پیوست. تورس  در فصل دوم این سریال حضور دارد که قرار است در پاییز امسال تولیدش در لس آنجلس شروع شود و  در اوایل سال 2021 پخش شود.

در این فصل، تورس نقش سرگروه پیراپزشک TOMMY VEGA را بازی خواهد کرد. او هشت سال زندگی خوبی داشت تا اینکه کرونا زندگی او را تغییر داد. با ورشکست شدن رستوران همسرش ، تامی چاره ای  جز اینکه برای تأمین هزینه زندگی خانواده اش دوباره کار کند، نداشت. جدا بودن او از دختر بچه هایش برایش سخت بود ، اما تامی به جهانیان نشان خواهد داد که هر چقدر هم زمان گذشته باشد ، وقتی آن لباس را بپوشد ، او هنوز رئیس است.

مینار گفت: “ما بسیار خوشحالیم که می خواهیم در فصل جدید جینا تورس را اضافه کنیم.” “من بعد از فیلم Firefly دوباره می خواستم با او همکاری کنم. جینا برای هر کاری که انجام می دهد انرژی دارد و باهوش است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن