سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماپیشخوان اروپاخبر های داغمجله سینمایی

ماموریت غیر ممکن 7 بعد از ماهها توقف فیلمبرداری اش از سر گرفته میشود.

Tom Cruise wearing a suit and tie smiling at the camera: Tom Cruise is back on set, and filming has kicked off with a breathtaking stunt in the mountains

کارگردان Christopher McQuarrie با به اشتراک گذاشتن عکسی در اینستاگرام با این پیام: Action… #MI7 Day 1″،فیلمبرداری این سریال را اعلام کرد.

در قسمت قبلی این سریال یکی از سکانس‌های مهیج فیلم که در آن، تام کروز را در حال بالا رفتن از یک صخره مرتفع دیده بودیم، در کوهستان‌های نروژ فیلم‌برداری شده بود و این نقش را بدلکار تام کروز بازی کرده بود.
کروز در نقش شخصیت ایتان هانت بازی می کند و به دلیل انجام بیشتر کارهای بدلکاری اش مشهور است.در حالی که محل عکس مشخص نشده، تصور می شود که فیلمبرداری در نروژ در منطقه More og Romsdal این کشور از سر گرفته شده است.

رشته کوه های دورافتاده که دره رومسدالن را احاطه کرده اند، به کوه های آلپ رومسدالسالپن یا رومسدال معروف هستند و کوههایی با ارتفاع بیش از 1800 متر هستند. 

 فصل جدید ماموریت غیر ممکن  در سراسر اروپا در حال فیلمبرداری است ، اما با تعطیلی مکانهای زیادی در این قاره به دلیل شیوع ویروس کرونا ، تولید این سریال متوقف شد.

این فیلم طولانی کروز آخرین بار در ماه فوریه در ونیز فیلمبرداری شد اما از آن زمان در بلاتکلیفی به سر می برد در حالی که شرکت های تولیدی با محدودیت های فاصله اجتماعی سر و کار دارند.

 تأخیر زیاد در فیلمبرداری این نگرانی را داشت که اکران این فیلم اکشن حتی  سال 2021 هم  اتفاق نیفتد.

در اوایل این ماه ، گزارش شده که تام کروز حدود نیم میلیون پوند برای اجاره کشتی های تفریحی برای اسکان عوامل تولید در نروژ و حفظ امنیت آنها در هنگام فیلمبرداری پرداخت کرده است.

اولین ماموریت غیر ممکن در سال 1996 اکران شد و فصل هفتم آن در نوامبر 2021 در سینماها اکران می شود.

این فیلم از زمان اولین فروشش در گیشه 3.6 میلیارد دلار (2.95 میلیارد پوند) درآمد کسب کرده است. 

  آخرین قسمت ، Mission Impossible: Fallout ، در سال 2018 منتشر شد و ستاره های اصلی آن از جمله Cruise ، Simon Pegg ، Rebecca Ferguson و Vanessa Kirby همگی  به فصل جدید برمی گردند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا