سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

Felicity Jones اولین فرزندش را بدنیا آورد.

فلیسیتی جونز اولین فرزندش را به دنیا آورد.

فیلیسیتی جونز در ماه دسامبر سال میلادی جاری در مراسم نخستین اکران فیلم جدیدش «هوانوردان» در نیویورک (The Aeronauts) برآمدگی شکمش را با پوشیدن یک لباس مخملی سیاه به نمایش گذاشت.

   روز جمعه ، در عکسایی که توسط میل آنلاین گرفته شد ،این بازیگر که نامزد اسکار نیز است، با یک کالسکه آبی تیره را در لندن نشان داد که بچه اش در آنجا بدنیا آمده است.

نمایندگان Felicity هنوز در مورد این خبر توضیحی نداده اند.

این اولین فرزند او با همسر کارگردانش، چارلز گارد است که در سال 2018 با او ازدواج کرد.

 با دست گذاشتن روی شکم برجسته اش در ماه دسامبر در حالیکه روی فرش قرمز بود، نماینده او بعدا خبر بارداریش را برای هالیوود ریپورتر تأیید کرد ، اما این زوج مشهور هیچ اظهار نظری درباره این خبر نکردند.

فلیسیتی در ماه نوامبر سال گذشته در گفتگو با مجله Porter در مورد روابط اش صحبت کرد و اعتراف کرد که ازدواج، ثبات از دست رفته در زندگی کاریش را برای او فراهم می کند.

او به نشریه گفت: “داشتن چنین ثباتی در حرفه ایی که بسیار قابل تغییر است خیلی جالبه.”

و در مورد اینکه چگونه یک روز کاملش را با شوهرش گذراند،لبخند زد و گفت: “ما امروز صبح می گفتیم ، اگر امروز کاری برای انجام دادن نداریم  یک پیاده روی طولانی در Hampstead Heath  داشته باشیم با چکمه های ویلینگتون همراه با ناهار و فیلم. من خیلی می خواهم Ad Astra را ببینم! “

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا