سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپامجله سریال و تلویزیون

قتل های واقعی اورنج کانتی The Real Murders of Orange County:این سریال جنایی برای اولین بار در شبکه Oxygen پخش می شود.

قتل های واقعی اورنج کانتی به زودی به  Oxygen می آید ، سریال جدید جنایی واقعی ، که قتل هایی را که در یک منطقه مرفه جنوب کالیفرنیا رخ می دهد بررسی می کند ، در ماه نوامبر به نمایش در می آید.


Oxygen در بیانیه مطبوعاتی اطلاعات بیشتری درباره این سریال جدید ارائه داد.

 Oxygen ، مقصد برنامه های جنایی با کیفیت بالا و پخش سریال جدید “قتل های واقعی اورنج کانتی” را آغاز می کند ، در این سریال به وحشتناک ترین ، گناهکارترین و شهوتران ترین پرونده هایی که جامعه ساحلی ثروتمند جنوب کالیفرنیا را می لرزاند ، می پردازد. این سریال  از هشتم نوامبر ساعت 19 با اپیزود دو ساعته  ، هر یکشنبه شب پخش می شود.. بینندگان قصه های دلخراشی را درباره زمانی که امتیاز و پیشرفت  منجر به مشکلات و طمع منجر به قتل می شود ، می شنوند و می بینند.

اولین اپیزود به بررسی پرونده جین کارور ، مهماندار هواپیما می پردازد که در حال  حال دویدن  در Fountain Valley  ، مرده بود. بدون هیچ مدرک و حداقل اطلاعات از شاهدان ، معمای  تیراندازی برای یک سال حل نشده باقیمانده بود  تا اینکه پلیس تیراندازی مشابهی را در ساحل هانتینگتون کشف کرد که منجر به انگیزه واقعی قتل شد.

Real Murders of Orange County توسط شرکت  44 Blue Productions تولید می شود و  استفانی نونان دراچکوویچ ، جوش بینگهام ، دیوید هیل و دن اسنوک به عنوان تهیه کنندگان اجرایی آن هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا