سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه و تلویزیوناخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپاسینمای جهان

مستند جدید درباره بیلی ایلیش سال آینده به Apple TV+ می آید.

The World’s a Little Blurry’ مشهور شدن این جوان 18 ساله را نشان میدهد.

تا دو سال پیش ،تعداد کمی از ما حتی اسم بیلی ایلیش را شنیده بودیم ، این صعود بیلی ایلیش، ستاره جوان را بسیار چشمگیرتر می کند.

در طول 18 ماه یا تقریباً از وقتی که او اولین آلبومش را منتشر کرد ، این نوازنده متولد لس آنجلس به یکی از معروف ترین نوازندگان پاپ در کره زمین تبدیل شده است. او اوایل امسال جایزه های گرمی زیادی دریافت کرد ، او آهنگ تم فیلم جدید جیمز باند را خوانده و به طور کلی در رتبه های برتر جدول در سراسر جهان قرار دارد.

حالا، داستان این جوان 18 ساله قرار است که در یک مستند جدید روایت شود که در هر دو سینما (حداقل در ایالات متحده آمریکا هنوز در ایرلند تایید نشده ) و Apple TV + اکران میشود.

مستند The World’s A Little Blurry بیلی ایلیش ،در فوریه 2021 اکران می شود که قرار است بزرگ شدن ایلیش را با برادر تهیه کننده اش،فیناس و نحوه ظهور آنها در دنیای موسیقی را نشان دهد. کارگردان آن R.J. کاتلر ، سازنده مستندهایی مثل ‘The September Issue’و ‘The War Room است.

با توجه به صراحت بیان الیش در مورد موضوعاتی مانند جنسیت ، تصویر بدن و حتی سیاست (او ماه گذشته در DNC اجرا کرد) ، می تواند مستندی بسیار جالب ساخته شود.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا