سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینمااخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجی

آیا ‘Wonder Woman 1984’ در کریسمس اکران می شود؟

 کمپانی برادران وارنر ماه گذشته اعلام کرد که “Wonder Woman 1984” در تاریخ 25 دسامبر اکران می شود  ، و تا اینجا این ششمین تاریخ است که برای اکران این فیلم گفته شده ، سومین تاریخ از زمان شیوع COVID-19  تغییر کرد. 

زمانی که انتظار می رفت  ، “Wonder Woman 1984” بزرگترین فیلم تابستان امسال باشد  از 5 ژوئن به 14 آگوست ، سپس دوباره به 2 اکتبر ، و اکنون به کریسمس موکول شده است. 

درمورد  تغییر تاریخ اکران، “Wonder Woman 1984” پدرو پاسکال – که در این فیلم نقش شرور مکس لرد را بازی می کند گفت : 

پاسکال گفت: “تا آنجا که اکران فیلم ها نگران کننده است  و شرایطی که الان صنعت فیلمسازی دارد  هیچ چیز جای تعجب ندارد.” “همه ما  چیزهایی  را تغییر می دهیم  روز به روز ، ساعت به ساعت . این همان چیزی است که همه ما با آن سر و کار داریم. “

 فصل آنفولانزا شروع شده و برخی از غرفه داران پیش از این اعلام کرده اند که به دلیل کمبود فیلم های تازه و  کاهش علاقه مردم برای حضور در سینماها ، قبل از 25 دسامبر  سینماها بسته می شود.

کارگردان پتی جنکینز ماه گذشته در مصاحبه ای جداگانه  به “ورایتی” گفت: “فکر نمی کنم اکنون کسی از چیزی اطمینان داشته باشد.” “ما فقط نمی دانیم دوره COVID چگونه خواهد بود.”

جنکینز سریع اضافه کرد که “بسیار امیدوار” است که هنوز فیلمش بتواند  در 25 دسامبر اکران شود. “او گفت:”  احساس می کنم برای من کاملاً ممکن است. “

او گفت: بزرگترین سوال من در مورد آن این است که  این قرار است یک ماجراجویی باشد ، درست است؟ شما وارد فیلم می شوید ، فیلم می نویسید ، فیلم را کارگردانی می کنید ، فیلم را می سازید ، فیلم بیرون می آید و ادامه می دهید. ، من سه سال  هفت روز هفته کار کردم ، و فقط از آن بیرون آمدم و به هیچ چیز نرسیدم. 

  فیلم  ماه ها بود که کامل شده بود و هنوز تا اواسط سپتامبر ، هیچ کس آن را ندیده . 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا