سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

امیلی مینارد فرزند پنجمش را باردار است.

امیلی مینارد ، ستاره سابق  Bachelorette ، ​​پنجمین فرزندش را باردار است.

امیلی مینارد در اینستاگرامش نوشت، ” #5 حاضرید یا نه” .

اولین نظرات این است که او یا خودش را برای پنهان کاری آماده می کند ، یا منتظر یک بچه است این  سرگرم کننده است. به نظر می رسد که امیلی با عکسی از پاها و شکمش در اینستاگرام ، پنجمین بارداریش را اعلام کرده است.او، شوهرش تایلر جانسون را در این عکس هشتک گذاری کرده  که ظاهراً  بارداری را تأیید می کند.

به نظر می رسد خیلی از دیگر کاربران اینستاگرام به همین نتیجه رسیده اند که امیلی باردار است. ستاره های Bachelorette ،ملت میشل مون ، تنلی لئوپولد و مولی مسنیک به او تبریک گفتند.

امیلی موفق شد حاملگی اش را بخاطر کرونا مخفی نگه دارد ، حتی زمانی که او در این فصل از سریال The Bachelorette در تبلیغاتش بازی می کرد.

اخیراً ، امیلی با دیگر ستاره های Bachelorette همکاری کرد تا یک ویدیوی نمادین را فیلمبرداری کند. او در اینستاگرام نوشت: “هنوز هم برای من سوال است که من بخشی از این گروه شگفت انگیز زنان هستم و از استقبال ازclarecrawley در” Club of Bachelorettes بسیار هیجان زده هستم.”

امیلی به عنوان شرکت کننده در فصل The Bachelor برد وومک به عنوان مسابقه دهنده در  Bachelor Nation پیوست. او یکی از اولین مادران مجردی بود که در این نمایش شرکت کرد و قلب بسیاری از مردم آمریکا را به خود جلب کرد.  .

 مدتی بعد  تایلر جذب او و دخترش شد. آنها در سال 2014 ازدواج کردند و خوشبختانه چهار فرزند خود ، ریدیک ، جنینگز ، گیبسون و گاتلین را با هم بزرگ می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا