سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

برایان آستین گرین درباره جدی شدن رابطه همسر سابقش مگان فاکس و میشن گان کلی “هیچ کینه ای” ندارد

به گفته یک منبع به Us Weekly برای برایان آستین گرین مهم نیست که رابطه مگان فاکس با میشن گان کلی جدی شود. خودی توضیح می دهد: “برایان کاملا خوبه و مشکلی نداره که رابطه  آنها جدی تر شده ” “او  زندگی خودش را می کند و هیچ خصومتی وجود ندارد.”

این منبع اضافه می کند که گرین 47 ساله قبلاً با رپر 30 ساله دیدار داشته و مشکلی بین آنها نیست . 

خودی به ما می گوید: “او خوشحال است که مگان مشغول و شاد است.”او از نظر اجتماعی قرار ملاقاتهایی با دخترهای مختلف می گذارد و در حال حاضر رابطه جدی ندارد و درباره میشن گان کلی کاملاً خونسرد است و هیچ سوالی در این مورد وجود ندارد. ”

Brian Austin Green Has ‘No Animosity’ About Ex Megan Fox and Machine Gun Kelly Getting Serious

استین گرین جدایی اش از ستاره ترانسفورمرها را در ماه مه پس از تقریبا 10 سال ازدواج تایید کرد. US در ماه ژوئن خبر داد که فاکس با میشن گان کلی رابطه اش را شروع کرده.  رابطه این زوج در چند ماه گذشته همچنان داغ شده است ، و این دو نفر عشق خود را به صورت عمومی نشان می دهند.

ماه گذشته یک منبع به US گفت که گرین “دیگر با جدایی آنها داغون نیست” و او “اهمیتی نمی دهد” که این زوج جدید رابطه شان را به رخ می کشند.

خودی اضافه کرد: “او سعی دارد بر زندگی خودش تمرکز کند و  با چند دختر دیگر در ملا عام قرار گذاشته است.” “او این مساله را شخصی نمی داند.” 

گرین و فاکس سه پسر به نام های نوح ، 8 ساله ، بودی ، 6 ساله و سفر 4 ساله دارند. آگرین همچنین یک پسر  18 ساله به نام کاسیوس از همسر سابقش ونسا مارسیل دارد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا