سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

جانسو دره قبلاً برای بعد از سریال تلویزیونی Sadakatsiz ( بی صداقت ), قرارداد امضا کرده بود.

مدتیه در مورد پشت صحنه سریال بی صداقت صحبت شده که به پایانش نزدیک کی شود.. به خصوص پس از اظهارات Caner Cindoruk مبنی بر اینکه سریال در فصل آینده ادامه نخواهد داشت، انتظار می رود این سریال  در پایان فصل به پایان برسد.

در این میان گفته می شود که جانسو دره با شخصیت آسیا ، تحسین مخاطبان را برانگیخت، قبلا برای پروژه جدیدی قرارداد امضا کرده است.  این بار به نظر می رسد که او دیجیتال را ترجیح می دهد!

پلتفرم دیزنی پلاس که قرار است از تابستان پخشش را آغاز کند و به تازگی وارد بازار ترکیه شده است، مدتیه که قراردادهایی را با بازیگران  مطرح ترکیه امضا کرده  و جانسو هم جز آنهاست.

گفته شده که این بازیگر پیشنهادی از سریال Siyaha Bulaşan Kadınlar گرفته که از کتابی به همین نام اثر Büşra Cebe اقتباس شده و  مدتیه توسط Medyapım در دست تهیه است.

هنوز مشخص نیست که جانسو دره پیشنهاد این سریال را پذیرفته  یا خیر، اما طبق گزارشها  او با دیزنی پلاس به توافق رسیده است.

بر اساس گزارش روزنامه نگار بیرسن آلتونتاش، جانسو دره پس از خداحافظی از سریال تلویزیونی “Sadakatsiz”  ( بی صداقت ) در پایان فصل، برای پروژه جدیدش در دیزنی پلاس جلوی دوربین خواهد رفت. دیزنی پلاس با نام های زیادی از جمله بازیگران موفقی مانند انگین آکیورک و کنان ایمیرزالی اوغلو قرارداد امضا کرده است.

دیزنی پلاس، یکی از بزرگترین پلتفرم‌های دیجیتال جهان، که ساختار ترکی آن توسط Cenk Soner و Mehmet İçağasıoğlu مدیریت می‌شود، هیجان متفاوتی را به صنعت سریال‌های ترکی وارد کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا