سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

بیلی ایلیش تأیید کرد که آهنگ جدیدش قراره در ماه نوامبر منتشر شود …

طرفداران بیلی ایلیش می توانند خوشحال باشند: ستاره پاپ آهنگ جدیدی دارد که پیش از انتشار مستند پیش رو منتشر می شود. 

این ستاره 18 ساله آخر هفته در  پرسش و پاسخ استوری اینستاگرام  تایید کرد که آهنگ جدیدش در راه است.  یکی از طرفداران از او پرسید ، “آهنگ جدید؟” که او با اشاره به تاریخ برنامه ریزی شده “نوامبر” پاسخ داد. 

طرفداران  که می خواستند حس و حال آهنگ جدید را بفهمند از Eilish خواستند رنگی به آنها بگوید که با آهنگ جدید نوامبر مطابقت داشته باشد. 

خواننده و آهنگساز  رنگ نارنجی و قهوه ای پاییزی را پاسخ داد. آهنگ جدید سومین آهنگ سال 2020 آیلیش است. 

او و برادرش / همکارش ، فینهاس اوکانل ، تک آهنگ آینده من را در تاریخ 30 ژوئیه منتشر کردند. 

در ماه فوریه ، ایلیش  آهنگ اصلی فیلم آینده جیمز باند ، No Time To Die را منتشر کرد ، که در صئر جدول رسمی انگلیس قرار گرفت و اولین نامبر وانش را در انگلستان بدست آورد. 

در ایالات متحده ، No Time to Die  در رده 16 جدول Billboard Hot 100 قرار گرفت. 

وقتی صحبت به آلبوم استودیویی کامل از Eilish می رسد: طرفداران باید حوصله کنند. در مصاحبه ای با روزنامه استرالیایی The Herald Sun ، فیناس برادر او  گفت که این آلبوم منتشر نخواهد شد تا زمانی که خواهرش بتواند با خیال راحت تور خودش را برپا کند و او نمی خواست که انتشار این البوم در زمان کرونا باشد. 

“من دوست ندارم این البوم  در طول COVID-19 منتشر کنم.  “من می خواهم زمانی که این البوم منتشر می شود همه در خیابان برقصند. ”
در ماه ژانویه ، ایلیش به هواداران خود یک بروزرسانی داد و به رادیو iHeart اعتراف کرد که احتمالاً در سال 2020 منتشر نخواهد شد.  مستند  او که بیش از دو سال در دست ساخت است ، قرار است برای اولین بار در فوریه 2021 در سینماها و از تلویزیون اپل + پخش شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا