سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
گوناگون

دسترسی به گوگل پلی موزیک برای برخی از کاربران متوقف شد

[ad_1]

هشت سال از راه‌اندازی گوگل پلی موزیک می‌گذرد و بالاخره این سرویس برای برخی از کاربران جهانی متوقف شد و آن‌ها نمی‌توانند به محتوای آن در نسخه‌های اپلیکیشنی و وب دسترسی پیدا کنند. پیش از این، زمزمه‌های توقف این سرویس استریم موسیقی از سوی گوگل شنیده می‌شد.

به گزارش رسانه‌ی Android Authority، اخیرا کاربران ردیت پیام‌هایی مبنی ‌بر نبود امکان دسترسی به سرویس موسیقی گوگل منتشر کرده‌اند. گفته‌ می‌شود پس از بازکردن گوگل پلی موزیک پیام «از دسترس خارج شدن سرویس» ظاهر می‌شود و این اپلیکیشن کاربران را مجبور می‌کند اطلاعاتشان را به یوتیوب موزیک منتقل کنند. دسترسی به وب‌سایت این سرویس استریم موسیقی نیز مسدود شده است.

آگوست امسال، گوگل به‌طور رسمی اعلام کرد که پلی موزیک را متوقف و یوتیوب موزیک را جایگزین آن می‌کند. از آن زمان، کاربران به‌دنبال اپلیکیشن جایگزین هستند و بسیاری از کاربران رسانه‌ی Android Authority برخلاف میل‌شان از یوتیوب موزیک استفاده می‌کنند.

براساس بیانیه‌ی گوگل، قرار بود سرویس پلی موزیک تا ماه سپتامبر از دسترس کاربران نیوزیلند و آفریقای جنوبی خارج ‌شود؛ اما به گزارش Android Authority، دسترسی کارمندان این رسانه در آفریقای جنوبی به اپلیکیشن و وب این سرویس همچنان پابرجا است. همچنین برخی دیگر از کارمندان این رسانه‌ در انگلستان و هند می‌توانند از پلی موزیک استفاده کنند. به گفته‌ی برخی دیگر از کاربران، ارائه‌ی خدمات اپلیکیشن در برخی از دستگاه‌ها متوقف نشده است.

به هرحال بنا بر اعلام رسمی گوگل، پلی موزیک تا اواخر سال ۲۰۲۰ به فعالیتش پایان می‌دهد. افرادی که برایشان گوگل پلی موزیک دردسترس است، همچنان فرصت دانلود و استفاده از سرویس را دارند؛ اما بهتر است آن‌ها را به یوتیوب موزیک منتقل کنند و در غیر این صورت، فایل‌های پلی موزیک را از دست خواهند داد.

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا