سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

سام اسمیت می گوید که او تا 35 سالگی بچه می خواهد: “من می خواهم بزرگ شدن همه آنها را ببینم .”

سام اسمیت می گوید از زمانی که هویتش را به عنوان غیر باینری ( خارج از جنسیت یعنی جنسیت خاصی ندارد ) معرفی کرده کمتر احساس ترس می کند. 

خواننده 28 ساله “To Die For” در مورد مسیرش به سمت  خودپذیری و به فعلیت رساندن  احساساتی که از کودکی داشته ، در برابر Zane Lowe از Apple Music صحبت کرد. اسمیت گفت که او ابتدا در 10 سالگی به عنوان یک فرد همجنسگرا در خانواده حضور داشت ، اما بعداً در مارس 2019 به عنوان یک  غیر باینری ظاهر شد. 

در سپتامبر همان سال ، این هنرمند علناً ضمایر ترجیحی خودش را با عنوان “آنها ” اعلام کرد.اسمیت ، که آخرین آلبوم Love Goes او جمعه منتشر می شود ، توضیح داد که او مجبور بوده  هنگام مواجهه با افرادی که به اشتباه با ضمایر He ( او مذکر ) او  را صدا می کنند ، صبوری کند. 

اسمیت گفت: “من مجبور شدم  با روشی مهربانانه و صبورانه با آن کنار بیایم این زمان می برد.” “ما در اینجا یک زبان را تغییر می دهیم.”

او ادامه داد:گفتنش کلیشه ای به نظر می رسد ، اما من خیلی آزادم.  “من دیگر از شکست نمی ترسم ، از نقص های خودم نمی ترسم” … من در حال حاضر ترس زیادی ندارم ، زیرا احساس می کنم می توانم همه کارها را اشتباه انجام دهم و باز هم اشکالی ندارد چون خودم پشت خودم هستم و این زیباست. “

اسمیت همچنین در مورد تمایل به تشکیل خانواده در آینده نزدیک صحبت کرد و گفت دوست دارد در 35 سالگی بچه دار شود. 

این هنرمند گفت: “من بچه می خواهم. من می خواهم بچه دار شوم. من می خواهم کنار بچه ها باشم و می خواهم هر روز شاهد رشد آنها باشم و کنار آنها باشم. من می خواهم مامی شوم.”من هنوز جاه طلبی دارم. من سعی می کنم همه وقت آن را حل و فصل کنم هنوز دوست دارم برای مردم آواز بخوانم و این کار را انجام دهم. این یک احساس شگفت انگیز است. ”

او ادامه داد: “من امیدوارم یک دوست پسر پیدا کنم – اما  در هیچ کجای لندن پیدا نمیشود.

اسمیت ماه گذشته البوم جدیدش  را اعلام کرد و در آن زمان در اینستاگرام نوشت که “از اعلام آلبوم سوم من (باورم نمی شود این را می گویم) بسیار خوشحالم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا