سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه و تلویزیوناخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجی

Eve بعد از چهار فصل”The Talk” را ترک می کند.

حوا پس از چهار فصل به عنوان میزبان  “The Talk” را ترک می کند.

خواننده رپ 41 ساله این خبر را روز دوشنبه اعلام کرد . او گفت: “کاملا واضح است که برای همه ما یک سال دیوانه کننده ای بوده است.” “و من بسیار شاکرم که اینجا در لندن هستم و برنامه را اجرا می کنم اما  تصمیم گرفته ام که در پایان دسامبر  بروم ، این احتمالاً آخرین حضور من در این برنامه است ، با این عنوان به عنوان مجری.”

او افزود: “من می خواهم بر روی بزرگ کردن خانواده مان تمرکز کنم ، در کنار خانواده ام باشم.”

میزبان  همکار شریل آندروود به او گفت: “عجله کن من خاله شوم.” او پاسخ داد: “ما داریم اقدام می کنیم.”

 ایو با تشکر از مجریان همکارش در این برنامه – آندروود ، شارون آزبورن و کری آن اینابا – گفت: “من زیباترین تجربه را داشته ام. من به عنوان یک زن ، به عنوان یک شخص رشد کرده ام. من یک بار آن را گفته ام ، باز هم تکرار خواهم کرد ، هرگز فکر نمی کردم حضور در این برنامه تا این حد بالا برنده روحیه ، شخصیت و همه چیز من باشد. روی صحنه بودن با همه شما زنان بهترین چیز تاکنون  برای من بوده است. “

ایو در مورد گفتگوهای “ناخوشایند” در مورد نژاد  که با همسرش ماکسیمیلیون کوپر ، که سفیدپوست است ، در این تابستان داشته بحث کرد. اگرچه برخی طرفداران هنگامی که او افشاگری کرد به طرفداری او آمدند ، با این فرض که این برای اولین باره  این زوج آن موضوع را مطرح می کردند ،ایو سریع آنها را اصلاح کرد.

ما گفتگوهای زیادی داشته ایم زیرا من سالها در این رابطه بوده ام. وقتی وارد یک رابطه بین نژادی می شوید ، مکالمه هایی وجود دارد که باید داشته باشید – این کاملا طبیعی است. بنابراین این اولین مورد نیست.

حوا در سال 2014 با کوپر 47 ساله کارآفرین انگلیسی ازدواج کرد و از ازدواج قبلی مادر چهار فرزند است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا