سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر

سلنا گومز کاوشگر و کوهنورد سیلویا واسکز-لاوادو را در فیلم بیوگرافی جدید به تصویر می کشد.

سلنا گومز در آخرین پروژه خود نقش یک کاوشگر  و کوهنورد را بازی می کند.

به گزارش هالیوود ریپورتر و ورایتی ، این خواننده و بازیگر 28 ساله کوهنورد پرویی سیلویا واسکز-لاادو را در فیلم جدید ” سایه کوه” به تصویر می کشد.

این فیلم براساس خاطرات کوهنورد  واسکوز لاوادو ساخته شده است ،  در ژوئن 2018  ، او به اولین زن همجنسگرا تبدیل شد که صعود به  هفت قله ، بلندترین کوه در هر قاره را از دو لیست Messner و Bass کامل کرد.

انتظار می رود این خاطرات در زمستان 2022 منتشر شود ، در حالی که تاریخ اکران این فیلم هنوز معلوم نیست. گومز این فیلم را به همراه Scott Budnick و Donna Gigliotti تهیه خواهد کرد. 

گفته می شود که الگین جیمز ، نویسنده-کارگردان Little Birds . ، فیلم را نویسندگی و کارگردانی خواهد کرد.

Silvia-Vasquez-Lavado

واسکوز- لاوادو هم چنین اولین زن پرویی صعود کننده به قله اورسته که ، بنیانگذار  سازمان دختران شجاع است ، یک سازمان غیرانتفاعی که به بازماندگان سو  استفاده جنسی و قاچاق کمک می کند.

جیگلیوتی ، برنده جایزه اسکار بهترین فیلم برای شکسپیر عاشق 1998 ، گفت: “سیلویا یک نیروی طبیعت است.” “من و اسکات بسیار هیجان زده ایم که با الگین و سلنا کار می کنیم تا این داستان مقاومت ، شجاعت ، ماجراجویی و انسانیت را تعریف کنیم.”

گومز ، که جدیدترین آلبوم خود ، Rare را در ژانویه منتشر کرد ، قرار است در تریلر روانشناختی STXfilm Dollhouse تهیه کنندگی و بازی کند. او همچنین قرار است نقش اصلی خود و تهیه کنندگی اجرایی در  Sony Pictures Animation’s Hotel Transylvania 4 را تکرار کند.

علاوه بر این ، گومز در حال پیوستن به بازیگران فیلم Only Murders in the Building در مقابل استیو مارتین و مارتین شورت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا