سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

خواننده جرمیه به علت ابتلا به ویروس کرونا در ICU بستری شد

گفته می شود خواننده جرمیه ، که نام اصلی او جرمی فیلیپ فلتون است ، به علت ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری است.

به گفته TMZ ، این ستاره 33 ساله  به ICU منتقل شده و به او دستگاه تنفسی وصل شده است. این رسانه گزارش می دهد “وضعیت  او اخیراً بدتر شده است.”

Jeremih

 

مشخص نیست که چه زمانی تست کرونای خواننده “ایما استار”  مثبت  شده است و چه مدته که در بیمارستان بستری هست.

به دنبال انتشار خبر بیماری جرمیه ، نوازندگان و خوانندگان با هم متحد شدند تا عشق و پشتیبانی خودشان را برای حمایت از او در روز شنبه 14 نوامبر ارسال کنند.

Chance the Rapper, 50 Cent  و بسیاری دیگر با پیام های ویژه به شبکه های اجتماعی رفتند.

چنس رپر ،در توییتر خود به اشتراک گذاشت: “لطفا اگر می توانید ثانیه ای وقت بگذارید و برای دوست من جرمیه دعا کنید ، او برای من مانند یک برادر است و اکنون بیمار است.” “من به قدرت شفابخشی عیسی ایمان دارم ، بنابراین اگر می توانید  لطفاً  به خاطر من برای او دعا کنید.”

50 Cent در توییتر خود نوشت ، “برای پسر من جرمیه دعا کنید حالش خوب نیست.” این خواننده رپ بعداً در اینستاگرام گفت: “او در ICU در شیکاگو است.”

خواننده رپ Hitmaka یکی از اولین هنرمندانی بود که در مورد سلامتی جرمیه صحبت کرد. این دو نفر قبلاً با هم در کارهایی چون “Giv No F-ks” با میگوس و “Dangerous” با Meek Mill و PnB Rock همکاری داشتند.

بیگ شان ، که همچنین با خواننده R&B و Chance the Rapper در آهنگ “Living Single” همکاری کرد ، پیامی را در توییتر به اشتراک گذاشت. او نوشت: “دعا کنید ، برای قدرت جرمیه دعا کنید.

موسیقی دان جوزی نوشت: “لطفاً برایJeremih چند دعا کنید! شفا می دهد. من شما را دوست دارم .”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا