سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

سلنا گومز می گوید “یک پرونده پاک دارد: “سالها سردرگمی و عاشقی” ارزشش را داشتند “

 

در مصاحبه مشترک سلنا گومز و مادرش مندی تیفی  برای روزنامه نیوز که روز سه شنبه منتشر شد ، این ستاره 28 ساله در مورد تصمیم خودش که چرا  در  این سالهای اخیر انقدر درباره مشکلات سلامت روانش صحبت می کند گفتگو کرد.

گومز درباره اینکه قبلاً به دنبال درمان اضطراب و افسردگی بود ، گفت: “من  خجالت زده نیستم.” ” احساس بهتری دارم و احساس می کنم حالا می توانم بسیاری از چیزها را درک کنم.” ”

او  گفت: “احساس می کنم که می توانم فقط خودم باشم کاری واقعاً سخت است و من مجبور شده ام روی آن کار کنم.” “من قبلاً از ساختن چیزهای شخصی خودم وحشت داشتم. حالا وقتی سر صحنه فیلمبرداری هستم ، در یک فیلم سینمایی یا تلویزیونی یا مشغول کار موسیقی هستم ، احساس می کنم که فقط بودن خودم نعمت  است. من واقعاً خوشحالم!” وقتی فقط خودم هستم احساس آزادی بیشتری می کنم. ”

همه فراز و نشیب ها و حتی رابطه های پر سر و صدا باعث شده موفقیت آلبوم اخرش ، Rare ، بسیار رضایت بخش تر باشد.

گومز گفت: “هیچ کدام از کارهایی که الان انجام می دهم ناشی از ذهنیتی نبوده که قبلاً داشته ام.” “بهترین کارهای من الان اتفاق می افتد. و سپس بزرگترین چیزی که در موسیقی من وجود داشت” Lose You to Love Me “بود … همه این سالها سردرگمی و عشق ورزیدن ، و همه این چیزها … و نتیجه اش یک پرونده پاک بود.”

اگر او روی سلامت روان خود تمرکز نکرده بود ، ( در ماه سپتامبر خط آرایش خود ،برند Rare را راه اندازی کرد )- گفت که او جایی که الان هست قرار نداشت.

وی گفت: “احساس می کنم اگر سلامت روان خود را در اولویت قرار نمی دادم، فرصتهای زیادی را در زندگی از دست می دادم.” ” خیلی خوشحالم – از انجام  کارها  لذت می برم.”

مادرش تیفی افزود: این واقعیت که سلنا فکر می کند حالا که سلامتی اش را بدست آورده بهترین کارهای خود را انجام می دهد ، پیام مثبتی است. شما می توانید از سلامت و بهداشت روان خودتان مراقبت کنید و همچنان خلاق باشید.

گومز گفت که احساس خوشبختی می کند که توسط یک مادری بزرگ شده است “که از صحبت کردن در مورد  یکسری چیزها ترسی نداشت”.

Beauty, Fashion, Event, Premiere, Lip, Dress, Brown hair, Model, Fashion design, Performance,

او  گفت: “[بیماری روانی] برای من یک موضوع تابو به نظر نمی رسید.” ” ، من قطعا می دانم که ممکن است به بیماری روانی مبتلا باشم ، “بنابراین من وقتی شروع به درمان کردم بسیار جوان تر بودم … و عالی بود ،

تیفی 44 ساله گفت: “در ابتدا ، من می خواستم همه چیز را برای او” درست “کنم … چون شما نمی خواهید فرزند شما  از همان چیزهایی که شما رنج می برید او هم رنج ببرد. ” “این می تواند برای والدینی که بیماری روانی ندارند گیج کننده باشد ، اما  برای من هم سر و کار داشتن با سلامت روان و همچنین تلاش برای درک آن گیج کننده بود. ما فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشتیم ، اما اگر فراز و نشیب ها می توانند به خانواده دیگری کمک کنند ، پس ارزش آن را دارد. ”

اکنون گومز – که در اوایل سال جاری اختلال دو قطبی  داشتنش را فاش کرد  – از دیگران حمایت می کند و با تاسیس صندوق Rare  متعهد شده است 100 میلیون دلار  برای کمک به  خانواده های کم بضاعت درگیر مشکلات سلامت روان در 10 سال آینده جمع آوری کند.

وی گفت: “من همیشه آرزو داشته ام مراکزی مانند برنامه ریزی والدین داشته باشم ، اما فقط به سلامت روان اختصاص دادم.” “من معتقدم مراقبت های سلامت روان باید در دسترس همه باشد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا