سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

سلنا گومز به سریال Netflix در مورد “الهام” گرفتنش و همنامی اش با سلنا کوینتانیلا واکنش نشان می دهد.

 روز سه شنبه ، 8 دسامبر ، سلنا گومز در استوری اینستاگرامش امد تا نظراتش را در مورد سریال جدید سلنا: سریال Netflix ارائه دهد. 

گومز گفت: “من بیش از حد سریال سلنا را از Netflix تماشا می کردم. خیلی خوب است.” “او خیلی الهام بخش است. من به نام او نامگذاری شدم و این باورنکردنی است.”

این درام بیوگرافی مستند  درباره سلنا کوینتانیلا ، اسطوره موسیقی مکزیکی-آمریکایی است که در سال 1995 در 23 سالگی به طرز باور نکردنی به قتل رسید ، با بازی کریستین سراتوس.  سراتوس از طرفداران مردد خواسته تا تماشای این سریال را امتحان کنند چون آن بینش باورنکردنی او به زندگی اش را نشان می دهد. 

Selena Gomez

و این تنها سریال موفق نتفلیکس نیست که او به طرفدارانش توصیه می کند. او افزود: “من پیشنهاد می کنم  کوئین گامبیت را هم تماشا کنید.

البته ما حتی بیشتر از پروژه بعدی گومز ، کمدی Hulu Only Murders in the Building هیجان زده ایم.

روز سه شنبه گومز در مورد سریال کمی به روزرسانی کرد و گفت: “من در حال حاضر سر صحنه فیلمبرداری هستم ، که واقعاً بسیار سرگرم کننده است.”

یک نمایش که گومز در مورد آن ساکت است؟ سریال  Saved by the Bell ،که در آن اشاراتی  به پیوند کلیه خواننده در سال 2017 بود ، اما بعداً با واکنش شدید طرفداران ، صحنه ها حذف شدند. سازندگان از او عذرخواهی کردند و نوشتند: “هرگز قصد ما این نبود که سلامتی سلنا را مسخره کنیم.”

قرار است سلنا در هتل ترانسیلوانیا 4 و در سایه کوه در سال 2021 حضور داشته باشد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا