سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجی

اندرو کچینسکی ، خبرنگار CNN ، عزادار مرگ دختر بچه اش، فرانچسکا است.

اندرو کچینسکی گزارشگر سیاسی CNN و همسرش ریچل لوئیز انسیژن خبرنگار بانک وال استریت ژورنال در سوگ از دست دادن دختر 9 ماهه شان فرانچسکا که در شب کریسمس بعد از نبرد با سرطان درگذشت، هستند.

اندرو 31 ساله این خبر بد را در توییتر به اشتراک گذاشت. او در توئیتی نوشت: “فرانچسکا شب گذشته در آغوش مادر و پدرش درگذشت ، ما دلمان شکسته است.” “در قلب ما همیشه جای خالی او وجود خواهد ماند. فرانچسکا ما تو را دوست داریم.”

اندرو در سپتامبر اعلام کرد که در 6 ماهگی ، فرانچسکا به “تومور مغزی بسیار نادر و بسیار تهاجمی” مبتلا شد. ماه ها پیش او تحت عمل جراحی مغز قرار گرفت و به مننژیت مبتلا شد. در هفته های اخیر ، فرانچسکا با عفونت قارچی – که یکی از عوارض شیمی درمانی او بود – مبارزه کرد و برای آن یک دستگاه ونتیلاتور تهیه کردند.

روز پنجشنبه ، شب کریسمس ، اندرو توئیت کرد: “برای فرانچسکا دعا کنید و به معجزه کریسمس برای خانواده ما امیدوار باشید.” ساعاتی بعد ، او خبر مرگ فرانچسکا را داد و همسرش نوشت: “فرانچسکا در زندگی کوتاهش ، نوزادی جسور و کنجکاو بود.” “او چشمان قهوه ای درشتی داشت که هر کاری پدر و مادرش انجام می دادند را نگاه می کرد. او عاشق غذا خوردن، مخصوصاً عصرها بود.”

این زوج نوشتند: “یکی از فعالیتهای مورد علاقه او غلتیدن در تختخوابش از این طرف به آن طرف بود. او عاشق دیدن پدر و مادرش ، اندرو کچینسکی و راشل اینساینس بود و با لبخند و لگد بیدار میشد. 

اندرو و راشل نوشتند که فرزند آنها “نوعی عشق را به والدینش داد که قبلاً هرگز نمی شناختند و هرگز آن را فراموش نمی کنند. 

به جای گل یا غذا ، می توان به افتخار Francesca به رویداد خیریه PMC Winter Cyc کمک مالی کرد ، که درآمدشان  را به موسسه سرطان Dana-Farber اهدا می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا