سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
پیشخوان اروپاسبک زندگیمجله پزشکی و سلامت

نوشیدن روزانه این یک مورد ممکن است به شکست COVID-19 کمک کند.

به گفته بی بی سی ، آمریکایی های سالم زیر 65 سال واکسن را حداقل تا آوریل دریافت نخواهند کرد ، تلاش برای تلقیح در سال 2021 ادامه دارد. ما هنوز ماه ها در پیش داریم و هنوز هم اگر مراقب خودمان باشیم ، وقت زیادی برای پایان یافتن COVID-19 وجود دارد ، به همین دلیل پیدا کردن راه هایی برای مبارزه با ویروس مهم است مثل یک نوشیدنی برای تضعیف 19 _COVID.

اگر اتفاقاً به نوع خفیف تری از بیماری مبتلا شوید ، گزینه های درمانی سبک در اختیار شماست. به گفته جان هاپکینز ، نوشیدن مایعات و مصرف داروی بدون نسخه برای کاهش تب می تواند به شما کمک کند تا احساس بهتری داشته باشید.

چرا باید شیره بذر کدو تنبل بنوشید تا COVID را شکست دهید؟؟

جیسون هیوز ، مربی RD و سرمربی Vegan Liftz می گوید: “سیستم ایمنی بدن شما در حال حاضر بسیار مشغول فیلتر کردن سلولهای شما است تا بداند کدام سلولهای ایمن هستند و کدام متعلق به بدن شما نیستند.” او گفت: بنابراین ، برای فعال نگه داشتن بدن شما به دوز ویتامین و مواد معدنی روزانه از غذاهایی که می خورید و نوشیدنی هایی که می نوشید نیاز دارد.

هیوز ادامه داد: “نوشیدنی خوب  برای تضعیف علائم ویروس مانند COVID-19 ، و برای تقویت سیستم ایمنی بدن شما ، شیره بذر کدو تنبل است.” “این نوشیدنی از مواد طبیعی و تازه تشکیل شده است ، که آن را بسیار سالم ، و در عین حال خوشمزه می کند. شیره بذر کدو سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می کند ، و آن را برای مبارزه با ویروس ها و عفونت ها بسیار قوی تر می کند. بذر کدو تنبل منبع خوبی برای روی و سایر ویتامین ها و مواد معدنی ، مواد مغذی مورد نیاز برای جلوگیری از COVID-19 هستند. “

طبق Healthline ، شیره بذر کدو تنبل به طور رسمی در آزمایشات بالینی ایالات متحده مورد بررسی قرار گرفته است که در آن تأثیر روی در کاهش علائم ویروس کرونا بررسی شده است و ثابت شده است که التهاب را کاهش می دهد و سیستم ایمنی بدن را بهبود می بخشد. حتی اگر علائم COVID-19 ندارید ، این نوشیدنی به سلامت استخوان ، ادرار و پروستات از جمله چندین فاکتور دیگر کمک می کند و آن را به نوعی نوشیدنی هیجان انگیز و سالم برای مراقبت تبدیل می کند.

اگر آزمایش COVID-19 شما مثبت است ، توصیه های دانشکده بهداشت هاروارد را دنبال کنید و هرچه زودتر خودتان را قرنطینه کنید و از ارتباط با سایر اعضای خانواده یا هم اتاقی ها خودداری کنید. اگر دچار مشکل تنفس می شوید یا احساس می کنید به راحتی نفس نمی کشید ، در اسرع وقت به اورژانس مراجعه کنید.

اگر علائم خفیفی دارید ، ممکن است یک لیوان شیره تخم کدو تنبل شما را زودتر از آنچه انتظار می رود روی پاهای خود قرار دهد. حتی وقتی احساس بهتری می کنید ، استفاده از یک لیوان این نوشیدنی گرم و جدید ممکن است فقط موردی باشد که برای سالم ماندن نیاز دارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا