سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

راب کارداشیان و بلک چاینا به توافق جدیدی برای حضانت دخترشان Dream رسیدند.

 

راب کارداشیان و بلک چاینا اسنادشان را در اوایل این ماه تنظیم کردند تا برنامه ایی جدید برای به حضانت دختر 4 ساله شان Dream داشته باشند.

راب کارداشیان و بلک چاینا توافق نامه حضانت جدیدی را برای دختران Dream انجام داده اند.

توافق نامه اصلی که در 8 دسامبر ثبت شد ، مشخص می کند که این زوج سابق حضانت دختر 4 ساله شان را از طریق یک برنامه هفتگی متناوب ، همراه با گذراندن زمان برابر با فرزندشان در تعطیلات ، مشترک خواهند داشت و این خبر تأیید شده است.

در توافق نامه آمده است ، در هفته نامه Us ، “از تاریخ 2 دسامبر سال 2020 و در هفته های متناوب بعد از آن ، کارداشیان باید از چهارشنبه ساعت 10:00 صبح تا شنبه 10:00 صبح حضانت فرزند خردسال را داشته باشد” و چاینا از روز 5 دسامبر 2020 و از هفته های بعد از آن ، از شنبه ساعت 10:00 صبح تا سه شنبه ساعت 10:00 حضانت فرزندش را خواهد داشت.”

در این مدارک شرط شده است که هیچ یک از آنها نمی توانند تحت تأثیر الکل یا سایر مواد در هنگام مراقبت از Dream باشند. این امر در پی آن است که راب ، 33 ساله ، در پرونده قبلی ، چاینا 32 ساله را به سهل انگاری در امر والدین و سو مصرف مواد متهم کرده است. چاینا در آن زمان این ادعاها را رد کرده بود.

این توافق نامه جدید توافق نامه قبلی را بروز رسانی می کند که در اکتبر 2017 ثبت شد اما هیچ یک از طرفین آن را انجام نداده اند. در فوریه 2017 ، !E News این خبر را تأیید کرد که این ستاره های از هم جدا شده اند ،و این جدایی تنها چند ماه بعد از تولد Dream در نوامبر 2016 بود.

چاینا در سپتامبر ابروهایش را بالا برد وقتی که در پادکست Hip Hop Nation SiriusXM گفت: “من هیچ حمایتی از فرزندم ندارم.” 

یکی از صاحب نظران به E گفت: “در مارس سال گذشته ، قاضی حکم داد که راب (و در واقع هیچ یک از آنها) مجبور به پرداخت مخارج فرزندشان نبودند.” این خبر مربوط به اوضاع آن زمان است. “این حکم امروز نیز در جریان است و تغییری نکرده است.”

راب برای جشن تولد Dream ماه گذشته ، نوشت که دخترش زندگی را خیلی شاد کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا