سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

تایلر ریچ خواننده کانتری، در شب سال نو جسد مردی را پیدا کرد.

تایلر ریچ ، خواننده موسیقی کانتری ، بعد از کشف جسد مرد جوانی داخل جنگل در شب سال نو در ماساچوست ، در سوگ مرگ این جوان است.

تایلر ریچ با کشف جسد بطور وحشتناکی 2020 را به پایان رساند.

روز پنجشنبه ، شب سال نو ، تایلر خواننده 34 ساله کانتری در استوری اینستاگرامش نوشت که جسد مرده جوانی به نام اریک را در جنگل های پارک ایالتی Chicopee در ماساچوست در حال دویدن ، پیدا کرد. ریچ اهل کالیفرنیا ، تازه تعطیلات را با همسرش سابینا گادکی در شیکوپی ، زادگاهش گذرانده بود.

ریچ نوشت: ” من فکر می کردم یک جوان بی خانمان است که خوابیده.” “او روی شکم بود و کیسه ای به پای او بسته شده بود.  بعد از دویدن به اطرافش ، احساس بدی به او داشتم ،به نظر می رسید که او در وضعیت بدی است. بنابراین من برگشتم تا او را چک کنم. “

ریچ ادامه داد: “من فهمیدم که او نفس نمی کشد ، و وقتی به روبرویش نزدیک میشدم ، تنها چیزی که می دیدم یک چهره بی روح و غرق در خون است. به نظر می رسید تیر خورده باشد. در این لحظه من دنبال کمک بودم تا کسی را پیدا کنم که تلفنی برای تماس گرفتن داشته باشد (من در آن زمان فقط اپل واچم را داشتم). یک زن و شوهر را پیدا کردم که در مسیر اصلی واقع در فاصله 30 یاردی راه می رفتند و از تلفن آنها استفاده کردم. یک ساعت را صرف انجام اظهارات با نیروهای دولتی ، FBI ، پلیس محلی ، کارآگاهان و غیره کردم”.

او با بیان اینکه بعداً مأموران وارد محل جنایت شدند و متوجه شدند که این مرد اسلحه را در زیر بدنش نگه داشته است ،او گفت: “به این معنی است که احتمالاً خودکشی بوده است.”

سخنگوی اداره پلیس Chicopee به ایستگاه تلویزیونی WWLP مستقر در اسپرینگ فیلد ، به ماساچوست گفت ، پلیس ایالت ماساچوست در حال تحقیق در مورد این پرونده است. هویت این مرد منتشر نشده است.

ریچ گفت این مرد سفیدپوست است و تخمین زده میشود که سن او بین 18 تا 25 سال باشد. او گفت بعداً از دوستان و خانواده این شخص فهمیدم که اسم او اریک است ، او از طرفداران فیلم های ترسناک و پاپ پانک بود.

ریچ گفت: “من فکر نمی کنم کسی در منطقه میتوانست او را پیدا کند و واقعا مثل من او را درک کند. کاش می توانستم او را ببینم ، یک آبجو با او بخورم ، و در مورد چیزی که خیلی به او آسیب می رساند با او صحبت کنم. من از این موضوع دل شکسته ام و حتی او را نمی شناختم.”

شنبه ، 2 ژانویه ، ریچ در فید اینستاگرامش نوشت: “برنامه دویدن من متوقف شد و من جسد او را پیدا کردم و می گفت سرعت متوسط ​​من در آن زمان … 11:11 بود.”

ریچ همچنین گفت که مادر اریک به او گفت که پسرش آخرین متنش را در ساعت 11:11 صبح روز پنجشنبه ارسال کرده است. این خواننده گفت که فقط 45 دقیقه بعد ، حوالی ظهر جسد این مرد را پیدا کرده است.

ریچ نوشت: “خیلی از شما آهنگ من” 11: 11 “را درباره فقدان می دانید. “بنابراین هر زمان که من این اعداد را می بینم ، برای من طنین انداز است. این مجموعه خاص از اتفاقات کوچک به نوعی موجب آرامش خانواده و او می شود.”

او همچنین گفت ، ” جامعه بسیار مهم است ، یادتان باشد که به مردم بگویید چقدر شما آنها را دوست دارید و به یاد داشته باشید که وقتی احساس دلتنگی و تنهایی می کنید با کسی صحبت کنید. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا