سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کریس لین و لورن بوشنل در انتظار پسرشان هستند.

هفته ها بعد از به اشتراک گذاشتن خبر بارداری لورن، آنها به زودی پدر و مادر می شوند ، کریس لین و لورن بوشنل فاش کردند که آنها در انتظار پسرشان هستند.

این زوج این خبر را از طریق اینستاگرام به اشتراک گذاشتند و ویدئویی از لین خواننده 36 ساله کانتری، به اشتراک گذاشته شد.

این هنرمند با هشتگ لورن، همسر 30 ساله اش نوشت: “سلام 2021 ..اون یک پسره @laurenlane.”

بوشنل تصمیم گرفت یادداشتی را برای کودک متولد نشده اش بنویسد:” عزیزم ، ما بیصبرانه منتظر دیدن تو هستیم!” من از قبل خیلی دوستت داشتم! آخرین ویدئو مربوط به روزی است که فهمیدیم چه چیزی داریم. خانواده من در شهر بودند و من واقعاً هرگز کریس و برادرانم را این چنین هیجان زده ندیده ام! و بله کوپی [سگ] قطعاً می داند که من باردار هستم. “

بوشنل برای اولین بار در فصل 20 سریال “The Bachelor” در سال 2016 ظاهر شد و با ستاره سریال، بن هیگینز نامزد کرد. آنها در ماه مه 2017 از هم جدا شدند. لین برای اولین بار در سال 2018 با بوشنل وارد رابطه شد. آنها نامزدیشان را در ژوئن 2019 اعلام کردند.

ماه گذشته ، لین و بوشنل ، با به اشتراک گذاشتن یک فیلم از سونوگرافی در اینستاگرام ، اعلام کردند که منتظر اولین فرزندشان هستند.

“یک رویا ،  اینکه من خواب نمی بینم. من کاملا بیدارم. “بوشنل این متن را به عنوان آهنگ لین “Big Big Plans” در پس زمینه پخش کرد.

او گفت: “گوش دادن به ضربان قلب کوچک تو، صدای مورد علاقه جدید من و یک معجزه در زندگی جدید است. کودک شیرین ما . “ممنون عیسی!  ”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا