سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جسیکا وایت ،در مصاحبه Tell-All نیک کانن را به مخفی کردن بارداری بریتنی بل متهم می کند.

بدنبال سقط جنین ، سوپرمدل جسیکا وایت ادعا کرد که فهمید معشوقه اش نیک کانن در آن زمان با زنی دیگر منتظر بچه است. جسیکا وایت می گوید که داستان او در رابطه با نیک کانن خیلی بیشتر است.

این سوپرمدل با نیک کانن، مجری برنامه The Masked Singer بارها رابطه داشت و به طور غیر منتظره ای اعلام کرد که در ماه ژوئن گذشته باردار است. در آن زمان ، برخی حدس می زدند که جسیکا  زن دیگری در این مثلث عاشقانه هست  ، اما ادعاهای جدید جسیکا 36 ساله یک داستان کاملا متفاوت است.

جسیکا سکوتش را در روز جمعه ، 8 ژانویه ،در قسمت FOX Soul Hollywood Unlocked با جیسون لی شکست ، جایی که او نیک را به مخفی کردن بارداری ملکه زیبایی سابق بریتنی بل از او متهم کرد.

جسیکا فاش کرد: “من در اینستاگرام همراه با بقیه مردم جهان متوجه این موضوع شدم.”

در واقع ، جسیکا گفت که مدتی نگذشته بود که بریتنی بارداریش را اعلام کرد ، او سقط جنین کرده بود و در حال آماده سازی شروع کار در ویترو با نیک بود.

جسیکا ادعا کرد: “او مطلع بود که من فقط دو هفته قبل از انتشار خبرش سقط کردم ، چون بریتنی به من گفت که نیک به او گفته که” “من در خانه او زندگی می کردم ، و بریتنی نیز این را می دانست.”

جسیکا گفت که او توسط هواداران بریتنی متهم شد و توضیح داد ، “من با این شرایط ماهها مورد آزار و اذیت قرار گرفتم.”

با وجود تحقیرهای عمومی که بریتنی گفت تحمل کرده ، همچنان به کار با نیک متعهد است. به هر حال ، کودک در حالی متولد شد که نیک و جسیکا از هم جدا بودند و وضعیت روابط آنها در آن زمان – حداقل از دیدگاه جسیکا – بیشتر از هر زمان دیگری احساس قدرت می کرد.

جسیکا به یاد می آورد: “ما فقط عشق بی قید و شرط به هم داشتیم و دوست بودیم.” “وقتی شما با یک شخص واقعا دوست صمیمی هستید ، فقط یکدیگر را می شناسید … او من و دیوانگی من را درک کرد و من هم او را درک کردم. ما با هم خوب کنار آمدیم. ما در واقع قبل از آن در یک فضای واقعا خوب بودیم.”

به گفته جسیکا ، خیانت نهایی نیک دفاع نکردن علنی او  از جسیکا در برابر منتقدان بعد از خبر تولد کودکش بود. جسیکا بعد از پاسخ دادن به برخی از “سوالات سنگین” در مورد آینده اش با نیک ، فهمید که رابطه آنها هرگز نمی تواند پیشرفت کند.

در روز کریسمس ، نیک و بریتنی از تولد دخترشان بنام Queen Power Cannon خبر دادند.

بریتنی ، که همچنین مادر پسر نیک است ، در اینستاگرام به اشتراک گذاشت:”بهترین هدیه ای که با … یک دختر تعجب کرده ایم !!!!!”  “Queen Cannon این هفته هدیه خوبی را برای کریسمس به ارمغان آورد.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا