سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار اجتماعیاخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیوناخبار سینمااخبار فرهنگی و هنریاخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیسینمای جهان

حقوق ده نفراز پر درآمدترین بازیگران مرد سه برابر همکاران زن خود است

اختلاف حقوق ماهیانه‌ی خانم ها و آقایون بین ستاره‌ های فیلم توسط آنالیزی که ده تا از پر درآمد ترین مردانی که حقوق می‌گیرند را نشان می‌دهد ، بیشتر افشا شده است . تقریباً سه بار حقوق آنها با همکاران زن خود برابر شده است .

تخمینی توسط «مجله‌ی کسب و کار فوربز» “business magazine Forbes”
در روز سه شنبه منتشر شده است که نشان داد آقایون به صورت جمعی
چهارصد و هشتاد و هشت ممیز پنج میلیون دلار (سیصد و هشتاد و یک میلیون یورو) درآمد دارند . مارک والبرگ”Mark Wahlberg” کسی که به صورت فردی شصت و هشت میلیون دلار (بیست میلیون یورو) درآمد دارد ، در رأس قرار گرفت .

اما تحلیل سالانه نشان داد که خانوم پیشتاز در این زمینه صد و هفتاد و دو ممیز پنج دهم میلیون دلار (صد و سی و پنج میلیون یورو) را در همان مدت زمان بدست آورد . و برنده‌ی جایزه‌ی اسکار “Oscar” ،
ستاره‌ی «سرزمین لا لا»”La La Land” اِما استون”Emma Stone” با بیست و شش میلیون دلار(بیست میلیون یورو) در رأس این لیست قرار دارد .

 

مردی که بالا ترین مقام را داشت و کمتر از استون”Stone” درآمد داشت ،
ریان رِینولدز”Ryan Reynolds” بود ، کسی که پانزدهمین جایگاه را در بین حقوق بگیران با بیست و یک و نیم میلیون دلار (هفده میلیون یورو) درآمد ، دارد . با توجه به تخمینی که از سود و منفعت مالیات در مدت زمان دوازده ماه که از ماه ژوئن شروع شده بود ، این نتایج حاصل شدند .

اختلاف بین ده نفر از مردان و زنانی که بالاترین مقام را دارند از زمان تحلیل سال گذشته رشد پیدا کرد که نتایج نشان دادند که بازیگران مرد درآمدی بیش از ۲٫۳ مرتبه از مقدار ترجیحی امسال که ۲٫۸ بار است ، داشتند .

اِما استون “Emma Stone” ِ بیست و هشت ساله اخیراً راجع به جنسیت در اختلاف درآمد بی پرده سخن گفت ؛ بیان کرد که او تنها در توازن با نقش های اول مرد حقوق دریافت کرده است ، در زمانی که آن ها اختلافات و شکاف های پرداختی را دادند و حل کردند . به دلیل اینکه آن ها ملاحظه‌ی حق و انصاف را می‌کنند .

اِما استون “Emma Stone” گفت :« این چیزی است که همچنین درموردش بحث نشده است ، الزاماً پرداخت حقوق به ما به طور مساوی نیازمند افرادی است که بدون خودخواهی بگویند :« این چیزی است که انصاف نام دارد .»

 

مارک والبرگ”Mark Wahlberg” بازیگر مردی بود که بالاترین درآمد را در سالی که از ماه ژوئن آغاز شده بود ، داشت .

 

3112ef6e65e40e697ebd856481f5083fScreen_Shot_2017_01_14_at_3.16.35_PMa376aed2f40c3123_markwahlbergMarkWahlbergMark-Wahlberg-Previewtdy_lauer_mark_150623.today-inline-vid-featured-desktop_main_markw_0Ryan_ReynoldsMV5BOTI3ODk1MTMyNV5BMl5BanBnXkFtZTcwNDEyNTE2Mg@@._V1_UY317_CR6,0,214,317_AL_ryan-reynolds-is-gqs-man-of-the-year-01Ryan-Reynolds-hold-920x518r1278_cov_emma_stone_a-1-08345cb6-bd86-4867-bea4-9f5ec4e79b8aSuperbad-Table-Read-Emma-Stoneemma-stone-did-one-of-the-worst-things-ever-after-her-contact-info-was-published-in-the-sony-hack

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا