سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

مگان فاکس به میشان گان کلی کمک می کند تا وسایلش را جمع کند چون ظاهرا با هم نقل مکان می کنند.

به نظر می رسد که میشان گان کلی در حال تبدیل شدن به یک پایه ثابت در خانه مگان فاکس است ، چون از آنها با چندین جعبه خارج  از خانه میشان عکس گرفته شده است.
اوضاع و احوال بین مگان فاکس و ماشین گان کلی ، هشت ماه بعد از اینکه آنها برای اولین بار رابطه شان را علنی کردند، جدی می شود. در تاریخ 10 ژانویه ،این زوج باهم دیده شدند که میشان وسایلی از خانه اش بیرون می برد.  هنگام بارگیری اتومبیل ، از آنها در حال بیرون آمدن از خانه با جعبه ها و وسایل کمد عکس گرفته شد. . این طور به نظر می رسد که میشان برای همیشه به خانه مگان نقل مکان کند. 

در ماه مه ، مگان همراه با میشان گان کلی در یکی از موزیک ویدیو های گان کلی دیده شد  و اخبار حاکی از جدا شدن او از همسرش ، برایان آستین گرین ، پس از ده سال ازدواج منتشر شد. . از آن زمان به بعد ، مگان و گان کلی عملاً جدایی ناپذیر بودند و آنها حتی اولین مراسم فرش قرمز خود را در مراسم جوایز موسیقی آمریکا در ماه نوامبر با هم رفتند. . این بازیگر همچنین در اواخر ماه نوامبر تقاضای طلاق از برایان را که سه پسر با او مشترک است ، کرد.

در همین حال ، برایان نیز پس از جدایی رابطه جدیدی شروع کرد. . در روز کریسمس ،  او با شارنا برجس ، عکاسی شد. آنها برای تعطیلات رمانتیک در تعطیلات با هم به هاوایی رفتند و حتی در یک سری عکسها آنها در ساحل در حال بوسیدن هم هستند. در تاریخ 9 ژانویه ، این بازیگر تأیید کرد که همه چیز در روابطشان “واقعاً خوب” پیش می رود. 

چند روز بعد  شارنا  در 12 ژانویه به اینستاگرام رفت و رسما رابطه شان را اعلام کرد. او عکسی از خود و استین گرین  را در  سفر به هاوایی و در حال بوسه منتشر کرد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا