سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

نیکول ریچی عکس دیده نشده ای از دخترش هارلو در تولد سیزده سالگی او را به اشتراک می گذارد.

نیکول ریچی در جشن تولد ، یک عکس قدیمی نادر از دخترش را به اشتراک گذاشت. 

روز دوشنبه ، 11 ژانویه ، نیکول عکسی را که قبلاً دیده نشده بود از فرزند ارشدش ، هارلو مدن ، که پدر او جوئل مدن است ، به اشتراک گذاشت. آنها همچنین پدر و مادر اسپارو مدن ، 11 ساله نیز هستند.

نیکول در پستش ، نه تنها یک پیام صمیمی برای اولین فرزندش نوشت ، بلکه عکس بچگی های او را نیز منتشر کرد. 

نیکول نوشت: “اینجا تو در 3 ماهگی هستی.” “امروز تو 13 ساله هستی. تو با حضورت زندگی من را روشن می کنی. هیچ چیز بهتر از دبدن بزرگ شدن تو نیست. من خیلی خوش شانس هستم که مادرت شدم.

در حالی که  نیکول و جوئل هر دو در مورد زندگی شخصیشان مشهور هستند ، آنها اخیراً عشقشان را به نمایش گذاشته اند. در ماه دسامبر ، این زوج سالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند و جوئل  عضو گروه موسیقی Good Charlotte نمی توانست این مراسم خاص را با فالوئرهای اینستاگرامش به اشتراک نگذارد.

او به زبان ساده بیان کرد: “10 سال زندگی مشترک به همراه بچه ها.” “ممنون عزیزم تو زندگی را شیرین می کنی.” این اولین باری نبود که ستاره راک در مورد ازدواجش صحبت می کرد. در سال 2018 ، جوئل به The National گفت که چگونه پدر و شوهر شدن او را به سمت بهتر شدن تغییر داد. او در آن زمان گفت: “آنها به من دلیل می دهند تا با خودم خوب باشم. من نیازی به تلاش برای اثبات خودم به جهانیان ندارم .”

“وقتی جوان تر بودم ،احساس می کردم باید مدام چیزی را نشان دهم. من به اعتبار احتیاج داشتم ، و این همان چیزی است که خانواده ام به من دادند. این اولین بار است که احساس می کنم به اندازه کافی خوب هستم.”

نیکول قبلاً گفت ،” من می گویم که جوئل یک درون گرا خیلی خجالتی است ، زندگی را دوست دارد ، از زندگی لذت می برد ،و  عاشق موسیقی است ، علاقه زیادی به موسیقی دارد ، و هر کسی که همان اشتیاق او را داشته باشد بالاتر از آن خواهد رفت.

او افزود: “او یک فرد وفادار است ، و باورنکردنی ترین ارزشهای خانوادگی را نسبت به کسی که من تا حالا دیده ام ، دارد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا